в чому різниця між відповідальності перед третіми особами і повне страхове покриття

Страхування може бути дуже заплутаним для тих з нас, хто не в страховому бізнесі.

Часто наші страхові агенти почати мелеш відповідальності, всеосяжний охоплення, відповідальності перед третіми особами, а ще – і ми відчуваємо, що вони говорять мовою, ми ніколи не чули раніше. Ну – в деякому сенсі вони.

Знову ж, це дуже заплутаним для тих, хто не в страховому бізнесі. На жаль, якщо ви хочете отримати покриття, що вам потрібно, за ціною, ви можете собі дозволити, ви повинні почати вивчати деякі терміни.

Наприклад, багато людей не розуміють, у чому різниця між страхування цивільної відповідальності і повне страхове покриття. Третій покриття цивільної відповідальності та повне страхове покриття в чому такі ж, але в інших відносинах вони явно відрізняються. Перед тим, як визначити, який вам потрібно, важливо зрозуміти, що саме кожен тип покриття.

Третій покриття цивільної відповідальності, по суті покриття, яке захищає вас в разі аварії, що це ваша вина.

Як правило, він охоплює інших людей і їх власності, яка пошкоджена в закритій аварії. Вона не поширюється на вас, ваших пасажирів, ваша човен, ваш двигун, або ваш причіп. Крім того, страхування цивільної відповідальності перед третіми стороною тільки вступає в силу, якщо ваш човен знаходиться в аварії, яка сталася, коли човен в даний час використовується в якості приватної особи, на відміну від комерційних потужностей.

Третій покриття цивільної відповідальності вимагає більшість держав, і кожна держава буде мати свої власні вимоги щодо мінімального страхуванні відповідальності суми, які у вас є.

Цей вид страхування, як правило, чи вимагає ваш човен фінансується чи ні. Відповідальності перед третіми особами страхове покриття часто просто називають страхування відповідальності, або, у разі човнів, гідроциклів страхування відповідальності. Поговоріть з вашим агентом, щоб дізнатися, скільки потрібно покриття у вашому штаті.

Повне страхове покриття, з іншого боку, охоплюватиме вас, ваша човен, ваш двигун, трейлер, і Ваших пасажирів.

Він часто згадується як комплексне страхування, і це доступно в різних кількостях охоплення, з різними опціями, які доступні для політики. Цей вид страхування будуть затребувані більшістю кредиторів, які фінансують човна, і більшість кредиторів буде мати свої власні вимоги, до якого добровільне страхування купується.

По суті, все зводиться до того, що страхування цивільної відповідальності страхове покриття захищає інших людей та їх майна у разі аварії, що це ваша вина, в той час як повне страхове покриття захищає вас і вашої власності – таким же чином, що страхування відповідальності перед третіми особами захищає інших.

Справді, повне страхове покриття буде охоплювати вас чи аварія була ваша вина, чужий вини, або навіть без вини. У більшості випадків, це в ваших інтересах, щоб мати і відповідальності перед третіми особами страхове покриття – який потрібен, – а також повне страхове покриття, – які можуть бути необхідні, якщо ви профінансували вашого судна.

Знову ж, навіть якщо судно не були профінансовані, ви повинні серйозно розглянути питання про придбання повного охоплення або комплексної політики. Багато хто навіть продовжують здійснювати повне охоплення політики довгий час після човен був окупилися.

Човен ремонт дороги, і все може трапитися.

Найбільш повно політика покриття буде охоплювати вас у випадку механічного пошкодження, крадіжки і вандалізму, а також втрати, викликані бурі, пожежі, вибухи, затоплення, і багато іншого. Поговоріть з вашим страховим агентом, щоб дізнатися про різних варіантів, доступних для повного охоплення політики, і переконайтеся, що ви отримуєте охоплення, що вам потрібно!

Copyright Ian D. основні 2005 року.