в порівнянні з традиційними нового покоління медичних схем

Хоча медичної допомоги схеми сильно відрізняються від компанії до компанії і планують плану, вони можуть бути згруповані в два основних види: традиційні і нові покоління медичних схем.

Традиційні медичні схеми допомоги відкривають переваги для своїх клієнтів до меж плану. Ці обмеження скидаються щороку і ніякої повернення не дається на користь не використали. Дешевше медичної допомоги планів, таких як госпіталізація і мережеві плани будуть підпадати під традиційної медичної допомоги банерів схемою. Менше людей збираються для традиційних планів, хоча, як нові плани покоління пропонують основні переваги в порівнянні з традиційними планами трохи вище щомісячні внески.

Нові плани покоління складаються з двох компонентів: об’єднання ризику та медичний ощадний рахунок. Ризик басейн, подібно традиційної медичної допомоги, охоплюватиме “неконтрольованим” витрати до межі плану. Вони включатимуть основні претензії, такі як хірургія і розширені госпіталізації. Медичні ощадний рахунок працює як банківський рахунок у тому, що частина ваших щомісячних премій зберігається там покрити “контрольованої” витрати, такі як відвідування GP, хронічні та інші ліки, а також незначних процедур. Ощадний рахунок на ці плани ніколи не може перевищувати 25%, або три місяці, вашого річного внеску премії. Баланс Вашого ощадного рахунку буде перенесений на новий рік. Крім того, деякі медичні програми допомоги дозволяє більш гнучко з суми, збережені у вашій медичної ощадний рахунок. Це може бути що завгодно від 5% до 25%. Якщо ви припинити медичну допомогу, баланс лівого можуть бути передані на ощадний рахунок нових медичну допомогу або, якщо ваш новий план не має медичної ощадного рахунку, повертається до члена.

При виборі медичної допомоги, це дуже важливо оцінити саме те, що медична страховка вам потрібно. Майже всі плани йдуть з госпіталізацією вигоди, але й додаткові “навороти”, очевидно, коштуватиме додатково на ваш щомісячний внесок. Це приведе вас до Друге, що ви повинні розглянути, бюджет. Найдешевший медичної допомоги в Південній Африці йде приблизно R600 на місяць. Додавання утриманців, як партнера або дітей, буде трохи додатковий, але більшість планів пропонують залежним прикриттям для дуже невеликої кількості.

Підводячи підсумки, перш ніж підписати все, що ви повинні враховувати наступне:
Скільки покриття вам дійсно потрібно? Якщо у вас є сім’я, більше, а не менше доцільно, якщо ви можете собі це дозволити.
Скільки ви можете дозволити собі витратити на місяць? Очевидно, що це дуже важливо, оскільки ви не можете собі дозволити, щоб медичні закінчення плану допомоги. Мерфі говорить, що вам знадобиться рівно після того, як провали, так що не повинно статися, ніколи.
Ви більш високий ризик клієнта? Ви курите, не пийте і взяти участь в екстремальних видах спорту? Ці фактори будуть впливати на суму, яку ви платите щомісяця таким магазинах навколо стільки, скільки ви можете допоможе забезпечити вам отримати найкраще справу.
Отримайте допомогу від професіонала! У вас є, тому ви добре обізнані про те, що ви хочете і що ви можете отримати, то запитайте професіонала, щоб допомогти Вам ще більше, щоб мати достатнє покриття за доступною премії.