в порівнянні з прямим непрямі витрати виробничого травматизму

Було підраховано, що роботодавці платять майже $ 1 млрд за тиждень в прямі витрати, пов’язані з відшкодуванням працівникам. Що ще більш разюче велике занепокоєння викликає за даними Національної ради з безпеки, непрямі витрати перевищують $ 1 млрд на суму 4 мільярди доларів на тиждень! Чи справді це час, щоб скоротити бюджет безпеці?

Лі, які підвищують рівень уваги? Я сподіваюся на це, тому що ця проблема не спирається на плечі із страхових компаній. Вона спирається на плечі кожного американця і щось повинно бути зроблено. Я вважаю, що одним з перших кроків у спробі керувати цією постійно зростаючої гігантської є виховання дуже людей, що відповідають за їх компанію оціночної роботи і стратегії безпеки. Багато хто з цих людей знають тільки прямих витрат, тобто те, що вони платять за страхування оціночної роботи.

Ми всі знаємо, зберігаючи співробітників безпечним і здоровим є пріоритетом номер один, або повинна бути з кожної компанії по всій країні. Тим не менш, компанії повинні бути прибутковими, щоб залишатися конкурентоспроможними і відповідних їх ринкової. А іноді, компаній, охочих скоротити витрати будуть дивитися на безпеку та компенсації працівникам бюджетної сфери.

З урахуванням сказаного, ви можете в кінцевому підсумку коштуватиме вашій компанії більше грошей, скорочення витрат цієї області, чим Ви економите. Компенсації працівникам і безпека бюджетів занадто часто розглядається на як відтінки сірого. Значення, це дуже важко по-справжньому бачать цінність і контролювати нагорода за ваші зусилля в жорсткому доларів. Єдине, що чорний і білий доларів виходячи премій роботи комп.

Як ми тільки що описано вище, прямі витрати на безпеку і компенсації працівникам є премій, безпека інвестицій і програм стимулювання. Непрямих витрат може бути описано як всі передбачені бюджетом видатки, пов’язані з травмою, щоб отримати працівника Повернутися до до травми статус. При прямому порівнянні непрямих витрат співвідношенні 4:1, непрямі витрати потрібно визначити, щоб зрозуміти наслідки кожного травми, яка відбувається. Деякі з цих елементів включають, але не обмежуються ними:

-Пошкодження обладнання, машин, матеріалів, об’єкта і т.д.
-Час простою
Нижня-морального стану співробітників
-Втрата продукту або послуги
-Затримки у відвантаженні або виконуючи замовлення
-Додаткові понаднормові
-Менеджери втратили час в результаті аварії. Також включає в себе інспекцій, розслідувань, зустрічі та адміністрації
-Співробітники надання допомоги в аварію. Включає в себе введення першу допомогу і опитувань свідків
-Наймання та навчання працівників заміни
-Заробітна плата працівників заміни
-Інші непродуктивного часу, понесених потерпілим співробітником. Включає в себе всі медичні подібними зустрічами
Потенційний-OSHA штрафи
-Судові витрати

Ось цілий список, і все ж, вона все ще не охоплює кожен непрямі витрати. Зрозумійте, що для кожної травми, що відбувається на вашому робочому місці, збільшення страхових внесків вашої компенсації працівникам затьмарюється всі непрямі витрати, пов’язані з цим травми. Вжити необхідних заходів обережності, щоб обмежити, а ще краще, усунути всі травми, щоб забезпечити максимальну продуктивність і рентабельність.