в окулярах є однією з форм страхування автомобіля

Там, як видається зачаття прикріплені до окулярах, особливо якщо людина молода. Старі люди, як очікується, щоб носити їх і справді не може дозволити собі не, якщо вони хочуть уникнути натикаючись на все в полі зору, але молоді люди мають справу з носінням окулярів з трепетом і деякої міри марність. Окуляри сприймаються як для ботаніків і засмічених хлопчиків, які не сильні в спортивній діяльності, і молоді дівчатка не люблять надягати очок з «чоловіки не роблять проходи на дівчаток в окулярах. Незважаючи на зусилля оптиків робити окуляри, виглядати модно, приведення триває і не стильну рамку Gucci можете змінити це. Тепер, не в окулярах під час їжі в ресторані, це одне, але за кермом автомобіля без вашого приписані окуляри це зовсім інше.

В основному, ні з використанням очок під час водіння, коли ви повинні бути змушує вас представляти загрозу для інших водіїв, а також може збільшити ваші шанси на аварію. Але перш ніж ви запитаєте, в основному ні, ви не можете поміняти ваш звичайний вітрового скла з рецепт один. Якщо марнославство зупиняє вас від керування транспортним засобом з окулярами на те ви повинні отримати контактні лінзи або лазерну обробку очей, але ні в якому разі ви йдете проносяться навколо міста, коли ви не можете бачити правильно, як ви, по суті, грає швидко і втратите життя собі та іншим. Йдучи повільніше, якщо ви не можете побачити вулицю перед вами правильно теж не є рішенням, тому що все, що робить цей посилити інших водіїв. Якщо ви коли-небудь були застряг позаду старий хлопець повзе в повільній смузі, то ви зрозумієте, що я маю на увазі.

Тим не менше, тепер серйозно, порушення зору може призвести до цілого ряду непарних сприйняття в автомобілістам, що робить їх хаотично і їздити небезпечно. По-перше, людей з ослабленим зором автомобіліст може мати більш повільній реакції і, отже, час натиснути на гальма занадто пізно, в результаті чого крило Бендер-мінімум, і вимогу страхування автомобіля. Друга річ, автомобіліст з поганим зором може призвести до пошкоджень, що страхова доведеться мати справу з, навіть не виходячи на дорогу. Поганий зір може викликати труднощі в сприйнятті глибини, і наступне, що ви розумієте, у бік автомобіля стає все подряпини, як водій міняє його між воротами повідомлення. Поганий зір також може зробити водіння в нічний час ризиковано, так як постраждалі водій буде засліплений фарами зустрічного автомобіля, а не керувати, щоб побачити знову, поки належним чином, як мінімум, через кілька секунд після транспортний засіб пройшов. Автомобіліст, хто осліп на цей шлях і не може почати, щоб побачити межі смуги руху залицяння зіткнення, де, знову ж таки, виплата страхування автомобіля не потрібно.

Крім того, водіям, міжміського зір знижуватися не буде здатний бачити потенційні небезпеки попереду і ненавмисно їхати прямо в них, в результаті чого міст збиток, якщо вони завдають удару у вибоїну, або ще гірше, вимагаючи позов про страховий виправити. Ці страхові претензії може бути дорогим, коли він одягає окуляри, якщо ви потребуєте них дійсно може допомогти запобігти це витрати грошей. Таким чином, вірно носиш окуляри, якщо ви покликані служить свого роду страхування автомобіля, захищаючи не тільки ви і ваш автомобіль від випадкових ушкоджень, а й інших автомобілістів, а також.