в критичних захворювань та страхування життя занадто дорого волі здоров’ю, життю або смертельної хвороби не покриє її

Більшість людей в даний час витрачають набагато більше грошей, ніж вони роблять. Це в основному вини банків по всьому світу, а значить, ситуація в економіці сьогодні, кредитна криза. Це залишило багатьох людей в борг, залишаючи їх продати і переїхати в менші будинки, необхідності платити кредити, кредитні карти і загальні повсякденні рахунки. Це загальний стан в якому ми живемо сьогодні.

Тепер, що стосується страхування, таких як страхування життя і страхування критичних захворювань, люди не можуть керувати платити за. Причини цього в 2 рази. Перш за все, критичним страхового покриття хвороби збільшилася за ці роки значною мірою за рахунок поліпшення медичного викликаючи ранню діагностику та лікування викликає більше страхуванню життя компаній, що потребують виплати частіше. Друга причина в тому, що ми просто вперше обговорювалося, безробіття збільшилася до значних кількостях і борги ніколи не була вище.

Загальний висновок, що, хоча багато людей дають деякі думки в критичну охоплює хвороба, не багато людей цінують його котушку можливості. Багато людей отримують це плутати із загальною кришкою страхування життя, інші з кришкою хвороби, а також медичне страхування. Як сильно вони неправильні. Критичні охоплює хвороба повністю відрізняється від цих різних страхових полісів. Критичні захворювання також охоплює важливі функції, такі як іпотечні виплати, Університет платежів, рахунків і загальні витрати на проживання. Це, ймовірно, те, що більшість людей страшним не заради своєї сім’ї, а не автоматично самі.

Фізичні особи можуть мати найбільший страхування життя і поліс медичного страхування, і це здорово, але це не буде платити за інших обговорених вище аспектів, надаючи для сім’ї. Це може викликати величезну кількість тиску і, отже, продовжити процес відновлення. Ще одна перевага критичного захворювання та страхування життя є те, що це допоможе з простіших речей, таких як відпустка, щоб спробувати викликати швидкий період відновлення.

Хоча плани інвалідності доходу доступні для людей, вона може бути значно Передбачається, що фінансові проблеми будуть як і раніше розвиватися. З 1983 року життя Критичні охоплює хвороба стала дуже популярною в таких країнах, як Великобританія та США, з тієї єдиної причини, що він виплачує величезні суми одноразової після постановки діагнозу потенційно смертельної хвороби.

Так що питання, чи є чи не ви думаєте критичних страхування життя хвороба занадто дорого? На мій погляд, відповідь відносно простий. Ні! Це може виглядати як реальна сутичка під час того, щоб платити страхові внески, які можуть бути відносно високими, навіть якщо ви не думаєте, що могли б отримати критичні захворювання. Давайте вирішувати її, це не той тип, що ви дійсно хочете, щоб думати. Однак, якщо цей час дійсно приїжджав і ви вважали покрив, але насправді не одну покупку, ви неминуче виявите, що критична хвороба буде тільки одна річ, щоб турбуватися про поряд з величезною рядку інших факторів.