в Китаї, страхових компаній мережевого маркетингу і традиційного маркетингу

Страховими компаніями від імені нової бізнес-ідеї, новий інструмент маркетингу, розуміння каналів комунікації з клієнтом. Це пов’язано з тим, щоб стати страхування, страхова група, і банківські та страхові посередники, крім йти в ногу з четвертої коні., AOS великий маркетингової стратегії також повинні мати місце для того, щоб залишитися.

я. порівняльне міжнародний розвиток, інтернет-маркетинг

1. У Європі та Сполучених Штатах та інших розвинених країн у сфері страхування, інтернет-технології все більше і більше уваги, страхування через Інтернет була дуже поширена в західних країнах. Британських онлайн страхового ринку в 2005 році досяг 3,1 млрд. доларів США, 20% від загального страхування в Інтернеті. У Європі використовують Інтернет для покупки страхування або інших фінансових послуг для споживачів досягне 20%, а США на 30%. Онлайн продажу страхових премій в Європі досягне 60 млрд. доларів США, що становить загальне онлайн-продажів на 4%. У Сполучених Штатах відбувається від онлайн продажів преміальних дохід складе 17000 млн доларів США, що становить загальне онлайн-продажу 8%.

2. Внутрішні та міжнародні мережа страхових, є ще деякий розрив між ступенем зрілості. Для страхових компаній, в порівнянні з традиційними страхування, маркетинг, мережевий маркетинг, як нова філософія бізнесу і бізнес-моделі, його очевидні унікальну перевагу в основному проявляється в: (1) електронна комерція бар’єри для входу низький, недорогі нові каналів продажів. (2) сегментація ринку може стимулювати страхові потреби. В даний час Китай має 100 мільйонів користувачів Інтернету, в тому числі намір купити страховку, в основному високого класу, білих комірців користувачів, близько 25 мільйонів або близько того .. 3 для полегшення недорогі страхові компанії для отримання більш повних і зручних послуг.

3. Більшості клієнтів це вимога. Електронна комерція посилення конкуренції, прозорості та зміцнення ринкової влади страхувальника. Поява електронної комерції дозволить споживачам легко і ввести, щоб дізнатися, що компанія, AOS продукту та інформації про ціни, страхувальники можуть обрати свій власний необхідність більш цілеспрямованої продуктів і послуг, і вони можуть прийняти ціну. Мережа робить низькими цінами страхування, і може додатково стимулювати попит на страхування. Поява електронної комерції посиленню конкуренції серед страхових компаній, клієнти можуть скористатися більш низькими цінами колонки.

4. Електронна комерція робить його легше для страхових компаній для встановлення прямих відносин з клієнтами. Крім того, онлайн-брокера страхування може бути швидше, ніж традиційним для забезпечення кращої ціну інформації. Для страховий агент, наприклад, роль минулому вони позиціонують себе клієнтам введені пояснити компанії, AOS продукти та послуги, Інтернет дозволяє клієнтам легко отримати більше, ніж компанії, AOS продуктів і послуг. Таким чином, страховий агент від імені зіткнеться з реальною загрозою зміни ролі, їх роль повинна бути від традиційного, передачі Äòinformation, АТ повернути, щоб надати клієнтам управління ризиками та страховий консалтинг, консультант управління ризиками або особистого фінансового планування.

По-друге, страхування, мережевий маркетинг і традиційний маркетинг, відносини між

Обидва їх незамінними порівняльні переваги і недоліки, які є страхові компанії загальну маркетингову стратегію з двох органічних компонентів. Він заснований на ефективне функціонування підприємства на сайт для керівництва споживачів на підприємства приміщення, і ця робота неминуче доведеться бути зроблено шляхом традиційного маркетингу. Таким чином, мережевий маркетинг не може замінити традиційний маркетинг, але тільки інтегруватися з традиційним маркетингом на підприємстві, AOS загальну маркетингову стратегію, щоб максимізувати успіх.
більше змісту можна знайти на http://www.autoinsurancequotes3.com