вісім правил для економії грошей при покупці страхування

Слідуючи вісім правил пояснили тут, ви можете заощадити гроші, і не менш важливо, ви можете позбавити себе від серйозних помилок, коли ви в магазині і придбати страхові поліси.

Правило 1: купити страховку тільки для фінансових ризиків ви не можете дозволити собі нести на свій власний

Метою страхування є покриття катастроф, спустошить вас чи вашої родини. Не належать до страхування як шанс, щоб охопити всі ваші втрати яким би малим або незначним, тому що, якщо ви робите ви будете витрачати гроші на страхування ви дійсно не потрібно. Наприклад, якщо ваш будинок загорівся і згорів, ви були б раді вас була страховка домовласника. Страховка домовласника варто мати, тому що ви, ймовірно, не можу-і ви, звичайно, не хочете-покриття витрат на відновлення будинку. З іншого боку, страхування старий драндулет є марною тратою грошей, якщо автомобіль коштує всього $ 800. Ви були б викидати гроші на те, що ви могли покрити себе, якщо вам довелося.

Правило 2: купувати у страховиків з рейтингом А чи краще AM Best

Страхові компанії збанкрутували, вони купуються і продаються, і вони страждають від тих же економічних страждань, що всі компанії роблять. У період між 1989 і 1993, 143 страхових компаній оголосили про банкрутство. Ви хочете вибрати надійну компанію з гарною репутацією.
Член-кореспондент Найкраще моніторингу служби страхової компанії, що ставки страхових компаній по надійності. Шукайте страховиками з рейтингом А чи краще А.М. Кращий і періодично перевіряти чи ваш страховик збереженні його високого рейтингу. Якщо ваш страховик йде вниз позначку, розглянемо знаходження нової страхової компанії. Ви можете, ймовірно, отримати А.М. Каталог кращих постачальників страхових компаній в місцевій публічній бібліотеці, і ви можете знайти AM Найкраще в Інтернеті за адресою www.ambest.com.

Правило 3: біля магазину

Є багато, багато, багато видів страхових полісів, і страховики не рекламують за ціною. Ви повинні зробити деякі біганиною щоб відповідати вашим потребам з найдешевшої політикою. Обговорення, принаймні двох брокерів, щоб почати с. Подивіться на холостому ходу страхових компаній-компаній, які продають політику безпосередньо населенню без брокера приймати комісії, так як вони як правило, пропонують більш низькі ціни.

Правило 4: ніколи не лежать на застосування політик

Якщо ви FIB і зловлять, Компанія має право скасувати Вашу політику. Якщо ви лежите на заявці на страхування життя і помирають протягом перших трьох років ви тримаєте політиці, компанія буде скасувати вашу політику, і ваше бенефіціарів не отримають нічого. Здоров’я, життя, та інвалідність страховиків запустити перевірку на заявників через Медичне інформаційне бюро, так що ви можете бути спіймані на брехні. Медичне обстеження ви берете на страхування життя також може виявитися брехнею. Наприклад, якщо ви курили тютюн у попередньому році, це підійде в тісті.

Правило 5: не купуйте конкретні ризики політики-правила проживання купити замість

Коли мова заходить про страхування, ви хочете, широке охоплення ви можете отримати. Купівля страховки від раку або незастрахованих автомобілістів ураження цілі мають страховий поліс. Якщо у вас є виразки, ваш рак страхування не допоможе вам. Отримати всеосяжного медичного страхування замість цього.

Страхування незастрахованих автомобіліст повинен захищати вас, якщо ви постраждали від когось, хто не має страхування автомобіля або не має адекватного страхування автомобіля. Але, на мій погляд, вам не знадобиться, якщо у вас є адекватне страхування автомобіль самостійно, а також стану здоров’я, інвалідності, і страхування життя. Я повинен відзначити, що деякі адвокати рекомендуємо виконати страхування незастрахованих автомобілістів, тому що, роблячи так, ви можете бути в змозі відновити збиток за “біль і страждання”.

Правило 6: Ніколи не скасовуйте одна політика поки у вас є політика заміни в місці

Якщо скасувати політику, не отримавши заміни, ви будете незастрахованих протягом якого терміну потрібно, щоб отримати нову політику. І якщо стихійне лихо в цей період, ви могли б фінансово спустошений. Це правило стосується всіх, але особливо для людей, вже в роках, так як літні люди іноді є проблеми з отриманням страхування здоров’я і життя.

Правило 7: отримати високу франшизу

Ви економите гроші, які мають страхові поліси з високою франшиз. Премія за високої франшизи політики завжди нижче. Не тільки це, але ви позбавите себе всі неприємності подачі позову і необхідності торгуватися з представниками страхової компанії, якщо у вас високі франшизи і вам не потрібно, щоб зробити так багато претензій.

Люди, які купують низькою франшизи політики, зазвичай роблять це тому що вони хочуть бути покриті за будь-яких обставин. Але вартість, наприклад, $ 400-крило Бендер, як правило, варто платити з власної кишені, коли в порівнянні з загальною вартістю страхується за $ 400 аварій. Статистика показує, що у більшості людей є крило Бендер-раз на десять років. $ 400 боляче платити, але вартість страхування для себе таких аварій за десятирічний період доходить до набагато більше, ніж $ 400.

Ще одна річ: Якщо у вас є низьку франшизу, ви будете робити більше претензій. Це означає, що ви стаєте дорогою головним болем для страхової компанії. Це означає, що ваші ставки підуть вгору, і ви не хочете, щоб це відбулося.

Правило 8: використовувати гроші, ви економите на страхові виплати, щоб підсилити вашу дощовою рахунком день

Хоча ви можете заощадити гроші на страхування, дотримуючись правил згадувалося раніше, це, напевно, великою помилкою використовувати ці гроші, скажімо, поїздка на Гаваї. Замість цього, використовуйте будь-яку економію побудувати хорошого розміру фонду дощовою день, що ви можете намалювати на заплатити франшиз. Досить великий фонд дощовою день може охоплювати як період безробіття і ваші франшиз страхування.