вісім областей, що страхування життя може охоплювати

Зазвичай люди не мають глибоких знань про життя страхового покриття. Навіть ті, хто стверджують, що знають набагато часто плутаються, коли вони йдуть, щоб відкрити поліс страхування життя, а які галузі вони повинні вибрати, як освітлення їхньої політики. Але важливо, що ви повинні знати про страхування життя. Тут ви отримаєте список з восьми різних областях, страхування життя може охоплювати. Вивчаючи їх, безсумнівно, допоможе вам прийняти правильне рішення. Отже, приступимо на &

сімейного страхування:

Це дуже поширене, а також важливі області, що ваше життя страхування повинне cover.Under цього терміну власник політики? Сім’я отримує фінансові вигоди, такі як будь-які потреби після моменту смерті, податки на спадщину, щомісячні рахунки і витрати, дитячі витрати, навчання в коледжі і т.д.

Бізнес охоплення:

Тут кожен отримує безпечне місце для раптової втрати в своєму бізнесі. Ця втрата може включати в аварії, стихійного лиха. Крім того, якщо власник хоче політику, щоб допомогти його спадкоємцям платити податки на спадщину і допомогти підтримки бізнесу при зміні управління, засобів її страховика.

Здоров’я охоплення:

Він надає вам фінансову безпеку, коли є серйозні травми, інвалідності або критичного захворювання. Він також оплачує рахунки, забезпечує краще охорону здоров’я і дозволяє вам зосередитися на тому, що важливо для вашого одужання.

Пенсійні охоплення:

Це гарантує щасливого життя. Він буде виконувати ваші повсякденні фінансові потреби і потреби вашої близьких після виходу на пенсію. Вона також буде врятувати вас від виконання важкої роботи у вашій старості.

іпотечні захисту:

Він захищає, виплачуючи іпотечний балансу іпотечним кредитом, якщо заставодавець (застрахованої особи) вмирає. Як правило, доходи від страхування життя захист іпотечних сплачених бенефіціару. Його покриття, як правило, у вигляді зменшення терміну страхування із сумою покриття зменшується з видатними іпотечного боргу зменшується.

Нерухомість охоплення:

Коли щось трапляється, або до вас додому або до окремої структурі, такий як ваш гараж, вона покриває вартість ремонту. Вона також буде захищати ваші цінні особисті речі, такі як ювелірні вироби, твори мистецтва, меблі та комп’ютери. Найбільш важливим з усіх, майнове страхування захищає Вас від особистої відповідальності хтось повинен бути поранені під час відвідування вашого майна або якщо ви випадково пошкодите сусіда? Власністю.

для власників:

Відповідно до цього страхуванням, орендодавець отримує допомогу у разі виникнення пожежі, удару блискавки, вибуху, землетрусу, повстання, громадянські заворушення, бурі або повені, Втеча з води або масла зі стаціонарних побутова техніка, зловмисної пошкодження, крадіжки або спроби крадіжки, просадки, перший Качки, зсув, розрив або крах радіо-чи телевізійних антен і т.д.

кредиту або кредитної лінії захисту

Позики Страхування Protector знижує кредиту або кредитної лінії балансу в разі смерті. Якщо ви стали інвалідом, він може зберегти ваші регулярні платежі по кредиту.

Так, перед відкриттям поліс страхування життя, переконайтеся, що ваша політика буде охоплювати області, важливі для вас і вашої родини.