вісім кроків для захисту вашого бізнесу

Аварії, помилки та непорозуміння можуть трапитися в будь-якому бізнесі. Деякі вирішуються полюбовно, інші ростуть у повномасштабні суперечки, і перш ніж ви знаєте, що ви могли опинитися перед обличчям судового позову.

Відповідачем в суді це стрес, трудомісткий і дорогий. Навіть якщо ви виграєте справу збоїв у роботі бізнес може переважити будь-які фінансові вигоди. Ключовим завданням для більшості підприємств, щоб уникнути залучення в судовий процес в першу чергу, і тут ми намітимо кроки фрілансерів може зробити для захисту своїх бізнес від судових розглядів.

1. Професійні угод контракту.
Ніякої роботи не повинно бути зроблено без контракту. Завжди є один на місці, яке визначає обсяг послуг та умови оплати праці, перш ніж почати завдання. Без угоди можливості для непорозумінь і суперечок, численні.

2. Документація і відстеження змін.
Звичайним джерелом спору, коли клієнт вважає, що вони попросили рішення, яке робить одну річ тільки для фрілансера, щоб надати рішення, робить інше. Знайте, хто несе відповідальність за, коли справи йдуть погано. Ретельно документувати вимоги клієнта і бути особливо пильні, коли зміни проникають у проект – як це легко втратити з них. Переконайтеся, що всі зміни будуть оплачуватися і підписані. Ці записи будуть мати величезне значення в захисті від судових позовів.

3. перевірка роботи.
Позаштатний Страхування професійної відповідальності не зобов’язані бути досконалим. Тим не менш, це не звільняє їх від обов’язку перевірити їх роботу, тому що це одна з стандартних систем використовуються для виявлення та виправлення помилок. Помилки, по суті, не є доказом зловживання службовим становищем, але відмова, щоб перевірити роботу продукту.

4. Зв’язок з клієнтом.
Багато із заяв, зроблених клієнтами не для серйозного збитку, але засновані просто на невдоволення і незадоволеність Позаштатний Страхування професійної відповідальності. Це часто викликано Фрілансери власного відсутності обліку клієнта. Здавалося б, незначні речі, такі як порушення строків, запізнення на зустрічі, відсутність по телефону, неповернення повідомлень електронної пошти, а також нездатність інформуємо клієнта в будь-який час. На цьому тлі невдоволення, реальні проблеми, такі як перевищення вартості або бюджетів часу викличе лавину серйозних правових проблем. Кращий спосіб зберегти клієнтів щасливими, щоб ставитися до них з повагою, тримати їх в курсі, і підтримувати дружні стосунки.

5. Раннє виявлення потенційних суперечок.
Коли питання виникають, маючи справу з ними швидко і професійно може перешкодити їм розвиватися в серйозну проблему. Ховати голову в пісок ніколи не робить суперечки зникнуть. Розглядати скарги належним чином і звертатися за порадою до адвоката, який розуміє, договірне право, якщо ваша проблема загострюється. Більшість страхових компаній пропонують безкоштовний 24-годинний гарячої лінії рад, які поставлять вас в контакті з експертами про те, як найкраще поводитися з вашою ситуацією.

6. зустріч бюджетів

* Витрати.
Клієнти стали дуже незадоволений і ображений, коли витрати перевищують затвердженого бюджету. У таких ситуаціях, клієнт може серйозно розглянути питання про внесення вимог до страхування професійної відповідальності Позаштатний а також у джерела виплати професійних послуг.

* Час.
Загальна планування проекту повинні бути реалістичними і повинні оновлюватися в міру необхідності. Клієнт тверджень слід шукати на всьому протязі шляху. Коли клієнт розраховує на використання проекту на певну дату, неотримання часто буде дуже дорогим. Фрілансери повинні уникати того, щоб бути чинником, що сприяє графік прослизання, не зумівши оперативно приймати рішення і надання роботи пізно.

7. Зборів і платежів.
Багато незадоволеності клієнта засновані на плату суперечок. У деяких випадках це відбувається тому, що білінг не ясно, і відповідно до письмовим договором. Всі рахунки-фактури повинні бути надані в строк і строго відповідно до контракту. Якщо рахунок не оплачується протягом розумного періоду часу, то краще всього зробити, це поговорити з клієнтом, щоб дізнатися, чи є непорозуміння. Коригування рахунків, щоб задовольнити клієнта в цей момент, як правило, дешевше, ніж боротьба і оплату юристів пізніше.

8. Вже в курсі професійної відповідальності Страховий поліс на місці.
Судові завжди дорогі, проте велика чи маленька ваш випадок. Це має сенс мати в курсі професійної відповідальності страховий поліс, щоб захищати свою правову позицію, про всяк випадок. Читайте полісів ретельно і переконатися, що вони мають відношення до вашої професії.

Хоча ми ніколи не може досягти досконалості, ми можемо принаймні спробувати. Будучи постійно пильним і усвідомленим зі звичайних джерел помилок, ми можемо зменшити їх виникнення. Час від часу ми повинні відійти в сторону і взяти хороший погляд на мету нашої діяльності. Навіть незначні поліпшення можуть запобігти або уникнути деяких економічно руйнівної претензій. Ці пропозиції вище, не є всеосяжними, але має допомогти вам уникнути судового переслідування з боку вашого клієнта.