вірний і способи заощадити

Бездоганну запис водіння і Еверест, як кредитні рейтинги корисні, коли справа доходить до економії грошей на страхування автомобіля, але не абсолютно необхідно. Є купа рад там, які обіцяють великі знижки – і більшість з них частка правди в них. Мова йде про найбільш успішних методів для збереження великий на політику.
Максимальне охоплення, мінімізації витрат.

Безпека перш за все

1. їздити безпечно і законно
Це найбільша частина ваших страхових виплат. Якщо Ви зробили помилки в минулому, просто переконайтеся, що ви добре йти вперед. Розглянути питання про прийняття оборонних курси водіння, щоб отримати краще – є великі знижки.

2. безпеки транспортних засобів

Отримайте стільки функцій безпеки, як ви можете на транспортному засобі. Lo-Jack практично нічого не коштує, але буде реально знизити платежі. Подушки безпеки є ще одним попередніх витрат, що дозволить вам заощадити багато грошей у майбутньому.

Отримання нового автомобіля? Виберіть один з високим рейтингом безпеки.

вирахування, щоб зберегти
Там дуже просте правило, коли мова йде про розрахунок вашої премії: чим вище франшиза, тим нижче страхові внески. Це не означає, що ви повинні погодитися платити десятки тисяч доларів, перш ніж ваша страхова допомагає – не було б багато сенсу в отриманні страховки, якщо ви зробили. Але це означає, що ви повинні платити високі франшизи, що ви можете насправді, дозволити собі розумно. Таким чином, ви в кінцевому підсумку отримуєте найкраще справу.

знижки
Низький пробігом, хороший студент, зрілі водій, оборонні водій, критий гараж: це лише деякі з знижки, що більшість страхових компаній пропонують. Існують сотні знижки там, деякі різні компанії до компанії, але ви, можливо, доведеться покласти трохи тиск на вашого провайдера, перш ніж вони скажуть вам про них. Вони ніколи не збираєтеся запропонувати їх, так що це добре мати деякі цитати з інших страхових компаній на сторони, щоб страх Божий в них.

Обережніше з покриттям
Якщо ви хочете заплатити найменшу можливу суму в той же час відповідає вашим потребам, ви повинні точно знати, який тип покриття ви хочете, а також, скільки доларів ви хочете покриті. Переконайтеся, що ви не подвійні, а також відображає. Якщо у вас є медична страховка зоряної / медичного страхування через свого роботодавця, не потрібно виймати медичного полісу на ваш автомобіль. Якщо ви найбезпечніший водій у світі, вам може не знадобитися багато охоплення, так як ви навряд чи нести відповідальність; індивідуального захисту травми (PIP) може бути недостатньо.

Ви заслуговуєте всього кредиту
Кредитний рейтинг є великою частиною вашої премії, але ви не повинні мати ідеальний кредит, щоб отримати велику економію. Отримати кредитний звіт і виправити будь-які помилки, які могли б бути на там – вони надзвичайно поширені! Якщо ви можете сплати всієї належної плати або навіть отримати суму, яку ви повинні на кредитній карті до 1/3 від ліміту, ще краще!

авто страхування котирування
Економія грошей так само легко, як безкоштовні онлайн лапки страхування автомобілів. Ви можете отримати хорошу ідею від цих оцінок, які провайдери автострахування зарядки, що, так що переконайтеся, щоб провести деякий час на порівняння цих авто страхування котирування.