вільно дивитися в період полісів страхування життя – що, чому і як

Поліс страхування життя, як правило, довгострокових фінансових зобов’язань до покупки захисту від ризиків. Враховуючи довгостроковий характер продукту, де ви зобов’язані платити страхові внески для, скажімо, 10-30 років, це надзвичайно важливо, щоб переконатися, що ви купуєте. Само собою зрозуміло, рішення вибрати продукт, мають бути прийняті після ретельного порівняння доступних продуктів на ринку, щоб гарантувати, що ми отримаємо правильний продукт для наших конкретних потреб. Тим не менше, кожен раз в той час, можна в кінцевому підсумку зрозумів, що продукт куплений ним або продав себе, чи не правильним. Саме для таких сценаріїв, як ці, що страховий нормативної бази в Індії надає клієнтам періоду ‘Free-Look, в ході якого можна повернути поліса страховику і отримати відшкодування сплаченої премії.

Що таке вільний погляд періоду?
Керівні принципи, опубліковані Страхування регулювання та розвитку (IRDA) дозволяють клієнтам можливість переглянути своє рішення про купівлю конкретного поліса страхування життя і повернути поліса страховику, якщо вам так хочеться і отримати повернення вашої премії. Тривалість цього періоду, протягом якого ви могли повернутися політика 15 днів з дати отримання політику.

Чому існує вільний погляд періоду?
Ці принципи дозволяють клієнту переглянути політику більш докладно після отримання його і пройти через полісів, термінів і умов з тим, щоб переконатися в тому, про зробивши правильний вибір. Це дає вам можливість перевірити ще раз ваше розуміння продукту і те, що ви думали, якщо пропозиції основою вашого взаємодії з будь-торговий персонал або посередників з фактичним документ (и), який докладно характеристики продукту, вигоди і витрати. У разі, якщо прийти до висновку, що даний продукт є не те, що ви думали, що з якихось причин б то не було, включаючи те, що було неправильно продані політики, ви можете повернути політику в страхову компанію і попросити повернення вашої премії.

Як я можу йти про заповнення вільного погляду відміни?
Потрібно мати на увазі, що вільний погляд період продається всього за 15 днів з дати отримання політику. Тому важливо розглянути ваші документи політику найближчим часом. Повідомлення огляду, якщо ви приймаєте рішення про повернення політики в період ‘вільного погляд’, то вам необхідно звернутися в страхову компанію, щоб повідомити рішення про скасування політики як вільного погляду скасування. Ви не будете зобов’язані давати будь-які пояснення або причини вашого рішення.
Більшість страхових компаній, як правило, хочуть, щоб ви заповнити форму скасування ясно про те, що заходи, прийняті вами знаходиться під вільним поглядом скасування функції. Вам також буде зобов’язаний повернути оригінали документів політики поряд з відміною форми. Більшість компаній мають стандартні форми скасування на своїх вебсайтах. Також ви можете зв’язатися зі своїм клієнтом послуги департаментів / колл-центрів або йти в на їх філії / офіси, щоб отримати допомогу у завершенні процесу.

Чи зможу я отримати повне повернення моєї премії?
Ви не отримаєте повне повернення вашої премії. Деякі витрати, такі як гербовий збір та / або медичні витрати експертизи, якщо такі є, можуть бути відняті з суми премії, а залишок буде повернуто вам.