вільних призводить страхування може коштувати вам розшарування

Ще в 1970 році, коли я вперше потрапив у страховий бізнес, природний порядок речей був отримати Вашу страхову ліцензію і йти на роботу для загального агента. Робота ГА, в обмін на скорочення вашої комісії, повинен був дати вам продукти, система продажу, мотивація і вільних призводить страхування.

Сьогодні модель відрізняється. Ви отримуєте свою ліцензію і автоматично стати генеральним агентом заробляти повному рівні вулиць комісій. Потім партнером з організацією страхового маркетингу для продукту уявлення, продаж систем і (номер один агентів причини вибирати конкретну організацію маркетингу) вільних призводить страхування.

Але якщо кілька вільних призводить страхування є всі ваш новий партнер може запропонувати, скільки вони насправді варто вам?

Якщо ви кар’єру свідомим агентом, ви будете виглядати за негайне задоволення і помилкових надій вільних призводить страхування. Ви зрозумієте, трюк призу всередині коробки Cracker Jack. Ви будете фокусуватися на велику потребу в ефективних, поточних пошукових систем, прогресивні системи продажів, мотиваційні та освітні коучинг, і найсучасніші продукти, довгий час після вашої вільної призводить страхування випарується.

Ось п’ять найбільш важливих питань, щоб запитати страхової організації маркетингу, перш приколи вашій кар’єрі їх носіям:

1. Як довго ви були в бізнесі?

Багато новачків на підприємстві, ІМО, НМО арені не вистачає приправи. Багато хто сподівається перевірити їх веде і продажу систем на недосвідчених агентів. Послужний список 10 до 20 років добре, від 30 до 40 років, навіть краще.

2. Які носії ви уявляєте і як вони оцінюють з решти промисловості?

Маркетингова організація з десяток або більше носіїв зазвичай вказує на відсутність уваги. Три або чотири з верхньої перевізників галузі є ідеальне поєднання.

3. Чому я повинен вірити вашої вільної призводить страхування ніякої користі?

Запитайте, що критерії, використовувані ними у виборі клієнтів. Вони відповідають профілю люди, які вже є страховий продукт ви продаєте? Вони повинні.

4. Яку підтримку ви повинні мені допомогти моєму бізнесу рости і залишатися конкурентоспроможними?

Кращі організації маркетингу дасть вам ваш власний тренер страхування за допомогу в дизайні корпусу, тренінгів по продукції та маркетингову підтримку. Очікувати інтернет-системи для перевірки нового бізнесу, комісій та існуючий статус політика, і для завантаження існуючих форм, скрипти продажів і маркетингових матеріалів. Незмінно тільки мати свій власний тренер може зробити величезну різницю у вашому успіху.

5. Що розвідці і продаж систем у вас є і як я можу їх отримати?

Більшість організацій маркетингу мають звичайні прямі системи призводять поштою. Багато вимагають оплати витрат фронт потім вимагати відшкодування через Вашого виробництва. Кращий ведучий програми прямого пошта є одним, що поповнює вашу мережевого кабелю без будь-яких витрат для вас, з кожного продажу ви робите, даючи вам нескінченний потік потенційних клієнтів.

Більшість організацій мають стандартні маркетингові продажі систем, починаючи від фліп-чарти клієнту затверджених CD-ROM. На жаль, небагато організацій розуміють, наскільки важливо “М” знаходиться в підприємство, IMO або НМО, і не проросли нові маркетингові ідеї за останні десятиліття. Тим часом перспектива басейні росте побоюватися ті ж старі виверти.

Але уявіть собі, страхова організація маркетингу, які:

(А) статті Ghostwrite газета для вас опублікувати в якості експерта автором у ваших газетах рідного міста. Ви включаєте ваша біографія, фото та контактну інформацію для свинцю покоління і напрямки.

(B) створювати власні півгодини радіо ток-шоу з вами під час інтерв’ю в якості запрошеного експерта в своїй сфері страхування, для провітрювання на місцевих радіостанціях. Ви позиціонуєте себе як фахівець, ви попередньо продати концепцію, і ви пропонуєте свій номер телефону для слухачів, щоб закликати до додаткової інформації або безкоштовна пропозиція.

(C) створювати власні півгодини кабельного телебачення рекламний ролик у форматі інтерв’ю з вами в якості гостя експерта для провітрювання на місцеві канали кабельного телебачення. Ви позиціонуєте себе як місцевий експерт, ви зламати лід, показуючи перспективи реального вас, не виходячи зі своєї власної вітальні, ви заздалегідь продати свій страховий концепції, і видають свій номер телефону для глядачів, щоб подзвонити для отримання додаткової допомоги або ваш Безкоштовне пропозиція.

(D) Дай вам оригінальні, повністю сценарій, під ключ семінар системи в комплекті з поточних коучинг, роздаткові матеріали, слайди PowerPoint і мульти-медіа, і перевірена формула для установки призначення з 70% до 80% від вартості номера. Мультимедійного контенту тільки випустив понад $ 1,3 млрд. у продажах і все ще йде сильний.

Маркетингова організація, яка буде робити все вищеперелічене для вас, абсолютно безкоштовно на основі виробництва, може катапультувати вашу кар’єру на наступний рівень. Організацій, які пропонують безкоштовні призводить страхування, мало ще в майбутньому, може в кінцевому підсумку коштуватиме вам комплект в упущені можливості. Будь ласка, зателефонуйте мені для більш докладної інформації.