військовослужбовців та сімей та крадіжки особистих даних

Як член Військової США і від вашого звичайного розміщення, Ви повинні розглянути питання про розміщення “Active Alert мито” на ваш кредитний звіт. Це попередження допоможе звести до мінімуму ризик крадіжки особистих даних, поки ваш розгорнуті. Доповідь осіб кредитної містить найбільш важливої ​​особистої інформації, включаючи ваш домашню адресу, як ви оплатите рахунку, чи є у вас подали до суду, арештоване або подав заяву про банкрутство. Це є звичайною для банків, страхових компаній, роботодавців, комунальних підприємств та підприємств використовувати інформацію в ваш кредитний звіт, щоб оцінити вашу заявку на іпотеку, кредитні карти, позики на покупку автомобіля, стільникового телефону і багато іншого. З тебе, можливо, на іншому боці земної кулі, крадіжки особистих даних є прекрасна можливість використовувати вашу персональну інформацію, щоб відкривати нові рахунки на ваше ім’я. Злодії, швидше за все, не платити по рахунках і неоплачені рахунки з’являються у вашому особистому кредитний звіт.

Шахрайські і неточна інформація може вплинути на вашу здатність отримати кредит, оренда житла, страхування автомобіля або кредитною карткою, коли ви повернетеся в США або незабаром після вашого повернення. Ось чому ми пропонуємо вам розмістити активну бойове чергування, тому що відповідно до Федеральною торговою комісією, попередження вимагає кредиторів та підприємств для підтвердження вашої особистості до видачі кредиту або відкриття рахунку на ваше ім’я. Активне бойове чергування робить його набагато більш важким для особистості злодія використовувати вашу особисту інформацію незаконним шляхом. Активне бойове чергування триватиме протягом одного року, якщо ви попросите, щоб видалити її раніше. Якщо розгортання перевищує один рік ви можете розмістити інше оповіщення.

Внесення змін до Закону про добросовісну звітності кредитування дозволяють розміщувати активне бойове чергування. Розмістити попередження або видалити його, просто зателефонуйте за безкоштовним номером одного із загальнонаціональних компаній звітності споживача, і вони Equifax, Experian і Trans Union. Ці звітності компанії будуть просити для конструктивного документа, що посвідчує особу і може включити ваш номер соціального страхування, ваше ім’я, адресу та інші ідентифікаційні дані.
• Equifax: 1-800-525-6285; Equifax точка ком
• Experian: 1-888-EXPERIAN (397-3742); Experian точка ком
• TransUnion: 1-800-680-7289; TransUnion точка ком
Вам потрібно всього лише звернутися в один із зазначених компаній, щоб зробити попередження, тому що компанія ви називаєте це необхідно зв’язатися з двома іншими. Дві інші тепер буде розміщувати свої власні оповіщення на свої версії вашого кредитного звіту. Контактна інформація може змінитися, перш ніж ваше попередження закінчується, і тоді вам потрібно буде оновити його. Коли активне бойове чергування на місці, ваше ім’я отримує видалені зі списків загальнонаціональних споживчих звітності компаній маркетингу для попередньо відібраних або попередньо затвердженого пропозиції кредитних і страхових, протягом двох років.
Ви можете попросити, щоб ваше прізвище було внесено до списків, якщо ви хочете, перед розгортанням. Слід розуміти, що ваші друзі і родичі знають, протягом досить довгого часу, що ваш буде розгорнута і один з них міг, не знаючи про це, скажімо, те, що повертається до особистості злодія. Уявіть собі, що злодій міг зробити з вашої особистості, поки вас немає протягом усього року. Захистіть вашу особистість, тому що крадіжки особистих даних є реальною і зростаючої в Америці.