військовослужбовців відшкодування та страхової діяльності

Військовослужбовців Відшкодування збитків та страхування акти 1951 передбачає виплату відшкодування збитків у розмірі $ 10 000 у разі смерті особи, на дійсній військовій службі в Збройних Силах, а також внесені зміни в Національній службі Життя Закон про страхування 1940 року. Члени збройних сил на дійсній військовій службі, і після 27 червня 1950, автоматично застраховані від смерті, без витрат, за $ 10000. Якщо людина була на дійсній військовій службі протягом 30 днів, цей захист триває протягом 120 днів після відходу зі служби.

Після відділення від дійсної служби, військовослужбовець має можливість застосування протягом 120 днів з дати припинення служби для NSLI тип політики до $ 10 000 на п’ятирічний строк план, поновлюваний на наступні п’ятирічні періоди при досягнутого віку. Цей термін поліс страхування життя видаються без проходження медичного огляду, без участі є, і не може бути перетворений.

Закон про соціальне забезпечення був вперше прийнятий Конгресом у 1935 році, але кілька разів вносилися поправки. Він забезпечує: (1) внесків пенсію по старості план для працівників, зайнятих у зазначених галузях і професіях, (2) гранти на надання допомоги державним пенсійним планам охопити осіб, як правило, не під внесках плані, і (3) число інших безвзносовой вигоди для допомоги знаходяться на утриманні дітей, допомога сліпим і т.д.

Фонд соціального страхування знаходиться у віданні ради піклувальників, що складається з міністра фінансів, міністра праці, та голова Ради соціального забезпечення. Положення Закону 1935, здавалося, показують наміри фінансування плану по лініях подальшим правовим-заповідник компаній зі страхування життя. Там було, однак, тенденція до збільшення його думку, що фонд не повинен бути госпрозрахункової але повинна бути доповнена спеціальним податок на заробітну плату, а також загальне оподаткування.

Інші федеральні страхових компаній справу з фінансовими установами. Федеральна корпорація страхування депозитів була створена Законом про банківську діяльність від 1933 року, щоб забезпечити види страхування життя для банківських депозитів. Страхування є обов’язковим для всіх банків, які є членами Федеральної Резервної Системи і не є обов’язковим для інших банків. Фонд фінансується виключно за рахунок щорічної оцінки щодо застрахованих банків з однієї дванадцятої 1% від їх середнього обсягу депозитів за рік.

Federal Savings і корпорацією страхування кредитів був створений в 1934 році Національний закон про житло для захисту рахунків вкладників у федеральних позиково-ощадні асоціації і в державних Chartered ощадливості та домашнього фінансових установ. Фонд фінансується головним чином за рахунок щорічних премій одну восьму 1% від своїх заощаджень і кредиторської заборгованості сплачується страхувальником установ. Крім того, є вступний внесок у розмірі чотирьох сотих у розмірі 1% від загальної суми заощаджень і кредитором зобов’язання зізнався асоціацій.

Іпотечне і майна поліпшення кредиту страхування був заснований Національний закон про житло 1934, щоб забезпечити систему іпотечного страхування в якості допомоги для покупців житла та іпотечних кредиторів. Програма знаходиться у віданні Федеральної житлової адміністрації. Його основна функція полягає у страхуванні іпотечних кредитів, виданих приватні кредитні установи на житлову нерухомість. Фонд фінансується з внесків нараховуються на залишки по рахунках, як правило, від 0,5 до 1% на рік.