від небезпечного водіння відволікатися ходьбі

Водії звикли до мети все більш жорстких правил. Закон Великобританії про водіння, тримаючи ручних мобільних є прекрасним прикладом того, автомобілісти спіймали цьому зараз стикаються точок на свої ліцензії, яка не дозволить їм отримувати дешеве страхування автомобіля протягом досить довгого часу.

Тим не менш, на цей раз, водії автомобілів не є групою учасників дорожнього руху критикують за небезпечну поведінку. Ні це мотоциклісти, незважаючи на свою репутацію для фільтрації через рух черги занадто швидко, і, ну, їзда занадто швидко в цілому. Навіть велосипедисти, які іноді звинувачують у бігла нічого не підозрюючих людей на тротуарах, в даний час зірватися з гачка.

Ні, на цей раз це пішоходи, які отримують в неприємності з владою і може бути оштрафований за небезпечну поведінку в пропонованих нових законів в Америці. Так що ж це високо-ризиковані можливого злочину, які необхідно розправився? Перетинаючи дорогу, слухаючи музику.

Нью-Йорк сенатор висунув пропозицію про те, щоб люди перестали отримувати переїхати, тому що вони були настільки занурені у свій власний світ, що вони забули, щоб подивитися, перш ніж перетнути дорогу. Він вважає, що $ 100 (£ 51) штраф має видати кожному, хто не приймає їх з навушників під час прогулянки по вулиці.

Це відбулося у зв’язку зі станом називають “IPOD забуття», в якому страждають ввести свого роду фуги держави і не помічають, що відбувається в безпосередній близькості. Ці люди потім йти прямо на дорогу, не перевіряючи, що це можна зробити безпечним чином. За словами сенатора, його пропозиція виникла з того факту, що три людини в його районі загинули таким чином в останні місяці.

Як і слід було очікувати, Нью-Йорк пішоходи не в захваті від цієї ідеї. Деякі стверджують, що це тільки було б просто нерозумно і непрактично мати вийняти навушники кожен раз, коли вони наближаються до перехрестя, в той час як інші вважають, що це просто не потрібно, тому що більшість людей були б в змозі почути ріг сігналеніе над своєю музикою. Однак те, що більшість людей погодяться з тим, що майбутні нещасні випадки можна запобігти за хорошою дозою здорового глузду, а не законодавства.

Duck2Water Страхування автомобіля – пішоходи звинувачують небезпечних ходьбі

Водії автомобілів у місті, з іншого боку, досить позитивно ставляться до ідеї. Пішоходи виходив на очах у своїх автомобілів, безсумнівно, викликають справедливе число аварій щороку, і коли машини стикаються з кимось і як водіїв згорнути, щоб уникнути особа і вдарив інший автомобіль у цьому процесі. Багато з цих автолюбителі змушені звертатися до їхньої компанії автострахування після аварії, такі як це, втрачаючи свої дешеві страхові внески автомобіль в процесі.

Мова йде не тільки любителів музики, які будуть порушені цими правилами. Люди, що говорять на своїх мобільних телефонах також буде нести відповідальність за штраф, якщо вони не в змозі зупинити їх розмови при перетині дороги, яка не ввійде також з тими, в яких бізнес-спільнотою зобов’язання змусити їх говорити на ходу.

Ця пропозиція, здається, говорив, що пішоходи не може бути впевненим, що розмовляти по телефону при перетині дороги безпечно. Тим не менш, це повинно, безумовно, мати наслідки для автомобілістів, які використовують гучного набори – те, що є законним майже в кожній країні. Статистика зробити підтримують це і дослідження, що показують, що водії майже так само повільно реагують, якщо вони говорять по гучномовному мобільний, як на ручних телефону.

Хоча ідея сенатора звучить дещо непотрібних для багатьох, це виділити рівень відволікання, що розмови по мобільному телефону можуть викликати. Якщо його пропозиція проходить і широко застосовується, не може бути новий поштовх, щоб повісити телефонів під час водіння в цілому, як і автомобілісти звикають до їх використанням гучного набори, коли за кермом.