відшкодування медичного страхування – Що це означає для вас.

На перший погляд, страхове відшкодування здоров’я плану може здатися передати страхувальників короткий кінець палиці. Зрештою, цей вид страхування як правило, платять менше по відношенню до охорони здоров’я претензій, ніж керувати-уважності плану. Крім того, страхувальник зазвичай платить більше з власної кишені і має справу з більше документів, коли приходить час, щоб подати позов.

Однак, для великої кількості людей, відшкодування є незаперечним шлях. Фізичні особи можуть вибрати відшкодування плани, тому що вони сприяли медичних послуг, які не є частиною керованої-санітарної допомоги, або тому що вони багато подорожують і потребують гнучкості, звернутися за допомогою, далеко від дому, або будь-яку кількість інших причин. Що робить відшкодування план правильний вибір відрізняється від одного споживача до іншого.

Що насамперед відокремлює відшкодування план з керованого догляду плану є наявність або відсутність мережі провайдера. Управляти-уважності план поставляється з мережею медичних працівників, які влаштували зі страховою компанією, щоб забезпечити свої послуги за узгодженою ставкою. Це дозволяє страховій компанії, щоб знати, скільки готові платити за будь-яку послугу. Це також дозволяє постачальнику знати в деякій мірі, які послуги будуть покриті і відповідний рівень охоплення. Тому що страхова компанія зробила попередні домовленості з цими провайдерами, документи можуть бути подані безпосередньо між постачальником і страхової компанії. Страхова компанія виплачує постачальнику безпосередньо для надання допомоги, що вимагає страхувальник платити тільки невеликий відсоток співстрахування або мінімальної доплати суму з власної кишені.

З відшкодування план, з іншого боку, немає ніяких мережі попередньо затверджених постачальників. Це означає, що страхова компанія приймає більший ризик, коли справа доходить до вибору страхувальника постачальників медичних послуг. Страхувальник може вибрати постачальника, який заряджає більше, ніж страхова компанія мають сплачувати за конкретну послугу.

З цієї та інших причин, страхових компаній, що пропонують відшкодування плани дати собі деякий захист від виборів своїх страхувальників може зробити. Як правило, вони стягують більш високий річний франшизи, які повинні бути виконані, перш ніж страхове покриття починає. Вони часто вимагають страхувальників платити повну вартість за послугу зі своєї кишені, а потім подати документи позову самі вимагати відшкодування за турботу. Це захищає страхову компанію від плати за послуги, які не підпадають під їх планів, а також від сплати більше, що є розумним для відходу їх власникам політики стверджують. Страхова компанія може визначити розумну плату за послугу, звернувшись до таблиці УЦР (зазвичай, прийнято, і розумні) цифри визначається середня вартість рахунку провайдерів в конкретному районі.

Відшкодування план може звучати як поганий вибір для споживача, щоб зробити, але з причин, зазначених раніше, а також інші, відшкодування план може бути кращим вибором для деяких споживачів. Відшкодування план не вимагає його страхувальників на вибір лікуючого лікаря (PCP) або отримати направлення на отримання допомоги. Таким чином, це один з найпростіших планує використовувати. Страхувальників шукати їх медичного обслуговування, коли і від кого вони обирають.

Вибір між відшкодування і управляти-уважності план індивідуального вибору. Як і всі рішення, що стосуються охорони здоров’я та медичного страхування, варіанти повинні бути ретельно досліджені і ретельно продумані. За певних умов, відшкодування план може запропонувати більшу гнучкість в отриманні медичної допомоги та забезпечити своїх страхувальників можливість бути в максимальний контроль їх вибору охорони здоров’я.