відсіч знизити витрати на страхування автомобіля

Страхування автомобіля час відновлення – Це, напевно, нелюбимий Всім пора року. Тепер, якщо вам пощастило не мати збільшення в вашій політиці, вітаємо! Але, якщо ваш один з тисячі автомобілів власників страхових полісів, які отримали більше, ніж у вашій політики цього року, ця стаття економії грошей на страхування автомобіля для Вас.
Ставки страхування автомобіля знаходяться на підйомі:
За другий квартал поспіль, середня низька цитатою страхування автомобіля була вище в 2007 році, то в тому ж 3-місячний період в 2006 році. В кінці кожного фінансового кварталу kanetix.ca, інтернет-ринок страхування, дослідження страхування автомобіля котирування отримані від людей, по магазинах для страхування автомобілів. Дослідження, проведене Kanetix, подивився на низьке цитуючи дано протягом місяця у жовтні, листопаді та грудні 2007 року канадські покупці страхування, розрахували середню, і порівняв його з тією ж котирування на 2006 рік.
Проведене дослідження показало 5,3% більше порівняно з минулим роком. У той час як останні квартали запропонував вивчати тільки 1,5% підвищення в страхування автомобіля. Будьте готові дати відсіч і виконайте такі корисні поради, які можуть допомогти вам знизити ваш автомобіль страхової премії.
Top Five Поради по боротьбі із зростанням вартості страхування автомобіля:
Не звертайте уваги на міфи, що оточують страхування автомобіля.
Всупереч поширеній думці, автомобільні страхові внески через страхові компанії не те ж саме! Вважайте, що це, те, що ви платите зараз з вашим поточним страховика може бути більше тисячі, і тисячі доларів менше, з іншою компанією. Насправді, автострахування ставки за кожен страховик настільки унікальні, що можна сказати, що немає двох автомобілів страхових полісів, так.

Придивіться до цін на котирування

Використовуйте служби, що робить покупки для Вас! Нехай Kanetix.ca робити всю брудну роботу за вас. Просто введіть вашу інформацію і отримати кілька цитат з конкуруючих страховиків. Це один з найбільш ефективних способів, щоб побачити, якщо ви можете знизити ваш автомобіль страховий тариф.

Ніколи не платите за котирування

Коли по магазинах навколо для страхування автомобіля ви ніколи не повинні платити, щоб отримати котирування Чи ви дослідження в Інтернеті або в автономному режимі. Такі послуги як kanetix.cawhich пропонують он-лайн страхування порівняння ніколи не списує гроші Вам отримувати котирування страхування автомобіля від конкуруючих страховиків і ніколи не буде додавати якісь додаткові до котирувань, які ви отримуєте.

При покупці, порівняти апельсини з апельсинами!

Будьте послідовні у той час як ви порівнюєте ставки страхування автомобіля, завжди включають ті ж франшизи, покриттів, таких як зіткнення і всеосяжний, так і обмеження ви порівнюєте подібні тарифи. Більшість сайтів порівняння автоматично розрахує ці для вас. Проте, майте це на увазі при дослідженні форуму.

Необхідно не тільки “погані водії” біля магазину Але всі повинні!

Це заявляється по собі, але являє собою комбінацію з двох підказок вище. Дуже часто водії вважають, що тільки ті, з поганою історією водіння ходити по магазинах навколо, щоб знайти найкраще ціну автомобіля на страхування; знайти період покриття, не настільки, щоб знайти гідну ціну. Хороші водії чи погано, всі повинні ходити по магазинах навколо, щоб переконатися, що вони отримують кращий лапках ціна на тип покриття яких вони потребують.

Приєднуйтесь до тисячам канадських покупців страхування по боротьбі пошуку більш низький тариф на страхування автомобіля Kanetix.ca, де ви знайдете страховики конкурують, щоб дати вам найкращий тариф страхування автомобіля доступні для Вас!