відповіді на питання про план наркотиків Medicare

Препарат нової програми Medicare, відома як частина D, призвело до багато плутанини щодо правил, вигод і витрат.

Нижче наведено відповіді на поширені питання від провідного медичного адвоката …

прийнятті рішення про реєстрацію

Моя мати в її 80-х років, в доброму здоров’ї і не приймає ніяких ліків. А вона потрібна Частина D?
Твоя мати може не знадобитися покриття зараз, але вона могла б розглянути невелику щомісячну плату плану на випадок якщо вона дійсно потребує покриття в майбутньому, і висловлює стурбованість з приводу страти. За кожен місяць вона відкладає надходження після 15 травня 2006 року (частина D, коли набрав чинності), то вона буде виплатити штраф у розмірі 1% від щомісячної премії.

Наприклад, затримка протягом 15 місяців означатиме 15% штрафу кожен місяць протягом усього її життя. Типовий план коштує $ 32 на місяць, *, але в багатьох державах, плани можуть коштувати набагато дешевше.

Примітка: Якщо ви реєструєте в Частині D більше трьох місяців після вашого 65-річчя, коли ви отримуєте право на Medicare, ви будете платити додатково 1% від поточного щомісячного страхового внеску за кожний місяць, ви чекаєте, щоб зареєструватися.

скорочення витрат

Я волію, щоб заповнити мій приписи на 90 вдень. Чи існують які-небудь Частина D плани пропонують цей варіант?
Деякі плани дозволяють робити приписи протягом 90 днів за один раз, зниження доплат. До www.medicare.gov. У розділі “Інструменти пошуку”, натисніть на кнопку “Порівняти Medicare плани відпускаються за рецептом ліків,” потім на “Знайти і порівняти плани”.

Потім натисніть на кнопку “Почати Генеральний Пошук”. Як тільки ви отримаєте до кроку 3, натисніть кнопку “Продовжити”, потім на “продовжують будувати плани список”. , Зайдіть в меню “вибрати критерії скоротити число планів показано на малюнку”, і натисніть “Плани, які дозволяють мені використовувати посилкової аптеках.” Зателефонуйте, щоб підтвердити.

перемикання планів

Я чув, що страховик може збільшити премії за наступний рік або видалити препарат зі своєї “формульної” (кулак Доступні ліки). Чи правильно це?
Так. Якщо план вже не здається, як хороша справа, ви можете перейти на неї. Щороку в період між 15 листопада і 31 грудня ви можете зробити це на наступний рік без штрафу.

Якщо ваш провайдер Частина D падає препарат, який вам потрібно, ви можете попросити про виключення … звернутися до незалежної комісії з розгляду якщо ваше прохання відхилена … або вимагати судового перегляду за певних обставин.

допомогти для людей з низьким доходом

Мій батько хотів, щоб підписатися на план Medicare Part D, але він не може собі цього дозволити. Є фінансова допомога?
Якщо його дохід у 2007 році нижче $ 15 315 на рік ($ 20 535 для пар) і його активи коштують менше, ніж $ 11710 ($ 23410 для пар), окрім як свій будинок і транспортний засіб, але у тому числі $ 1500 на людину за поховання та похоронну витрати, він може отримати частину D охоплення через додаткову програму допомога уряду (нові обмеження доходів будуть застосовуватися в 2008 році).

Якщо він має право на повну субсидію, йому доведеться заплатити $ 2,10 для непатентованих лікарських засобів і $ 5,35 для фірмових препаратів, без премій або франшиз. Перевірте Адміністрації соціального забезпечення (800-772-1213 або uwwssa.gov) за додатковою інформацією.

Я працюю з низьким рівнем доходів. Фармацевтичні компанії пропонують програми, щоб отримати цих людей необхідні їм ліки, але будь-який, хто страхування не має права. Якщо вони підписатися на Medicare Part D, їх безкоштовно ліки зупиниться. Що вони повинні робити?
Якщо ваші клієнти доходів і активів є досить низькими, що вони можуть претендувати на додаткові програми Допомога (див. попереднє питання), вони повинні зареєструватися в Medicare Part D. необхідні їм ліки повинні бути доступні, але спочатку перевірте, щоб переконатися.

На жаль, деякі люди мають доходи досить низько, щоб претендувати на пацієнта допомоги фармацевтичних фірм програму, але не досить низько, щоб претендувати на повну додаткову субсидію Довідка. Ці люди можуть бути краще пропускаючи частину D, щоб продовжити, щоб отримати безкоштовний рецепт ліки через виробники ліків.

дірка від бублика пастку

Чи можете ви пояснити “дірка від бублика”?
Коли частина D спочатку обговорюється, використовуючи “стандартну план” модель, план в 2007 році підняли б частину витрат до $ 2400 в загальній вартості ліків, то людина буде платити 100% витрат до $ 5451 (так звані “дірка від бублика”). План відновить піднімаючи 95% витрат за цю суму на частину року.

Зрештою, не було ніякого стандартного плану, тому, коли починається дірка від бублика, що ви платите залежить від плану, який ви оберете. Ознайомитися з правилами різних планів “, щоб з’ясувати, що вони надають.

Незалежно від того, коли ваш покриття розриву починається, як тільки у вас є $ 3850 до витрат за свій рахунок наркотиків в будь-який календарний рік, не рахуючи премій, препарати, які не включені в план і препаратів, закуплених на поза мережею аптек “катастрофічним охоплення “вмирає і 95% витрат (не включаючи елементи, які перераховані вище) покриті.

будинок престарілих догляд

Мій дядько 84 і живуть в будинку престарілих. Чи повинен він зареєструватися Частина D?
Якщо ваш дядько має право на Medicaid допомогу його рахунку будинки престарілих, то він автоматично має право на додаткову допомогу програми Medicare Part Д.

Переконайтеся, що ви обираєте план включає в себе аптеку, яка працює з його будинок престарілих. Якщо ваш дядько не отримує Medicaid, він все ще може вибрати приватний план Medicare препарат, який діє з його будинок престарілих.

похвально покриття

У мене є рецепт покриття наркотиків через страхової план моєї дружини в її роботу. У мене також є Original Medicare. * Для отримання Частина D без штрафу, я повинен Зареєструватися або я можу чекати, поки охоплення моя дружина вже не в силі?
Ви можете почекати і не платити штраф, якщо і коли ви підписатися на план Частина D, поки охоплення твоєї дружини “Кредит-можливості» – це означає, що, принаймні так добре, як Medicare Part D. (охоплення придбали приватні , а не через роботодавця, а також може бути похвально, хоча Medigap лікарського забезпечення немає.)

Роботодавець Ваша дружина повинна бути спрямоване їй повідомлення про те, чи є покриття похвально. Зберігайте копію для себе, щоб уникнути покарання, коли ви підписатися на частину D.

Я йду в лікарню VA для надання медичної допомоги та приписів. Це вважається похвальним охоплення?
Так. (Це, ймовірно, немає необхідності, щоб отримати лист від В.А. про те, що у вас є покриття, але воно не зашкодить.)

Medicare ОПЗ

Я належу до Medicare HMO в штаті Массачусетс. Офіційні особи сказали мені, що вони скасують мій охоплення, якщо я приєднався Частина іншого страховика D плану. Є й інші Частина D планує більш відповідний для мене. Чи можуть вони насправді скасувати мене, якщо я користуюся однією з цих?
Так. Якщо ви знаходитесь в приватний план Medicare здоров’я, такі як ОПЗ або РРО, ви втратите охоплення, якщо ви підпишіться на автономне планом Part D.

Перш ніж погоджуватися на частину плану поточного провайдера D, чи вважають Ви краще б перехід на Original Medicare, яка охоплює госпіталізацію та амбулаторні послуги, а також додаткового Medigap політику, щоб допомогти з франшиз і доплати, що Medicare не покриває, а також автономних Частина D план вашого вибору.

Важливо: Деякі страховики просувають нуля або недорогий відпускаються за рецептом ліків плани, які насправді ОПЗ в маскуванні. Переконайтеся, що ви передплативши рецепт плану препарат тільки якщо це все, що ви хочете.

Мій батько-в-законі має Medicare і Tricare, здоров’я пенсіонера Збройних сил США плану. Оскільки план Tricare наркотиків можна порівняти (насправді краще), ми повинні підписати з ним контракт на Medicare Part D?
Ні, ви цього не зробите, і з тих Tricare похвально покриття, ви не будете змушені платити штраф, якщо він коли-небудь вирішує, що він дійсно хоче, щоб підписатися на частину D.

дорогих ліків

Я плачу $ 20 на місяць для мого ревматоїдного артриту ліки (Enbrel) через план мого роботодавця, який закінчується, коли я вийду на пенсію найближчим часом. Мій фармацевт стверджує препарат буде коштувати більше $ 1200 на місяць без страховки. Я перевірив компаній, що надають покриття частини D і не може знайти будь-який, адекватно покривати мій наркотик. Будь-які пропозиції?
Як і багато фірмові препарати, ваш знаходиться в більш дорогі, високого рівня приватного плани наркотиків. Це, ймовірно, означає, що ви повинні будете заплатити більше, ніж ви платите зараз. Точно, скільки більше буде залежати від вашого стану і план, який ви виберете.

Крім того, можуть бути наркотики плані обмеження на дорожчі ліки, тому вам може знадобитися допомога лікаря, щоб отримати покриття.

інвалідності і Medicare

Я 64 років та по інвалідності, Medicare і соціального забезпечення. Чи можу я подати заяву на частини D зараз, або мені доведеться чекати, поки мені не 65?
Якщо ваш Medicare переваги вже почалися, ви можете зареєструватися прямо зараз.

Якщо ви все ще чекаємо ваших пільг Medicare (для людей молодше 65 років, вони ніколи не починаються, поки через два роки після виплати по інвалідності починається), то ви не можете зареєструватися протягом трьох місяців, перш ніж ваша Медікер починається або на місяць Вашого 65-річчя. Гарантії починається місяць ви отримуєте право на Medicare.

купівлю наркотиків за кордоном

Я живу в штатах Вісконсін і витрачати свої зими в штаті Арізона. Я на кілька ліків, які я отримую в Канаді на частку вартості я мав би заплатити в США. Чи повинен я зареєструватися в частині D або продовжувати купувати мої ліки в Канаді?
Багато людей вважають, що це дешевше і менше клопоту, щоб купити їх відпускаються за рецептом ліків через кордон. Але завжди є шанс, що ви, можливо, в один прекрасний день знаходяться в стані, коли транскордонних поїздок не так зручно … Можна запитувати додаткові ліки швидко … або що ліки вам не може бути легко отримані в Канаді.

Навіть якщо ви будете продовжувати купувати ваші препарати Канаді, не ризикуйте, а також розглянути питання про підписання на план Частина D з дуже низькою премії.

виборі плану

Ви не зобов’язані зареєструватися в Medicare Part D, але якщо ви робите, переконайтеся, що ви вибираєте план пропонує препарати, які потрібні у справедливій вартості через аптеку вам подобається. Малюнок у вигляді премій, франшизи і доплат.

Ви можете порівняти відпускається за рецептом ліки планів, які доступні у вашому штаті на веб-сайті Medicare або по телефону 800-MEDICARE.