відповіді на питання про життя покриття терміналу хвороби

Термінал хвороби життя покриття, також відомий як прискорене користь смерті, може бути величезною допомогою до обличчя, якщо він або вона діагностується з невиліковної хвороби і не в змозі задовольнити медичні витрати. Чи всі потрібно терміналу страхування? Які типи захворювання підпадають під цю політику страхування? Як це працює? Спробуємо знайти відповіді на всі ці питання в цій статті.

Що таке невиліковної хвороби страхування життя?

Це поліса винятково призначені для людей, які страждають невиліковними захворюваннями, як рак. Якщо страхувальник з діагнозом невиліковної хвороби і, як очікується, помирають протягом року, страхова компанія виплачує йому значну суму грошей, щоб піклуватися про медичних витрат.

Що необхідно для покриття терміналу хвороби?

Якщо ви страждаєте від терміналу хвороби або якщо ви дбаєте про тих, хто страждає від тієї ж, медичні витрати можуть стріляти через дах. Крім душевних мук, фінансовий тягар може бути дуже важко для ваших близьких. Це коли політика терміналу страхування може допомогти вам, заплативши велику суму грошей для покриття витрат.

Як мені його отримати?

Термінал хвороби страхування житті не доступна у вигляді окремого охоплення політики. Ця перевага, що можуть бути додані в покриття поліса страхування життя чи політика іпотечного страхування у вигляді вершника або вкладення. Деякі страхові компанії включають в себе ці переваги у своїх полісів страхування життя за замовчуванням. Деякі інші страхові компанії пропонують вихідних допомог у вигляді вершника і стягувати окрему суму за це.

Це те ж саме, як критичне висвітлення хвороби?

Ні, це не так. Термінал хвороби страхування життя, виправдовує свою назву, призначена тільки для захворюваннями у термінальній стадії: ті, які можуть вбити вас протягом короткого періоду часу. Не слід плутати з страхування критичних захворювань. Страхування Термінал хвороби платить тільки, якщо ви страждаєте від терміналу хвороби, як рак, і очікується, помирають протягом року після постановки діагнозу.

Критичні страхування хвороби, з іншого боку, охоплює різні захворювання, як інсульт, хвороба серця, ниркову недостатність, бактеріальний менінгіт, хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, СНІД. Таким чином, це дуже важливо, що ви розумієте різницю між цими двома типами страхових покриттів.

Як охоплення компанія підтверджує, що я невиліковно хвора?

Страхові компанії часто вимагають медичну довідку від кваліфікованого лікаря, щоб переконатися, що ви невиліковно хворі і вашого життя становить менше 12 місяців. Після отримання такого сертифіката, то страхова компанія буде платити вам гарантовану суму.

Що відбувається після того, як я отримую гроші?

Після того, страхова компанія платить вам гарантовану суму, ваш невиліковної хвороби страховий поліс буде негайно припинено.

Що робити, якщо я якось пережити хворобу?

Якщо Ви досить щасливі, щоб вижити хвороби протягом більш ніж року після встановлення діагнозу, вам не доведеться виплачувати суму, яку ви отримали від страхової компанії. Так як ваш невиліковної хвороби поліс страхування життя закінчиться, вам не доведеться платити ніяких премій тих пір, поки ви живете. У той же час, ви не зможете зробити ще один позов на ту ж політику, щоб отримати більше грошей для задоволення своїх поточних медичних витрат.

Метою статті є дати вам загальне уявлення про невиліковну хворобу політику життя покриття. Якщо у вас є які-небудь сумніви або конкретні питання, що стосуються вашого поліса страхування життя, ви можете зв’язатися з кваліфікованим консультантом страхування. На основі його порад, ви можете вибрати політику, яку ви вважаєте підходящим для ваших потреб.