відповідальності збільшуватися, оскільки захвати кредитної кризи

Дослідження показують, що Ллойда підприємств Великобританії незабаром може зіткнутися з проблемами підвищеної судові після глобальної кредитної кризи, який створив майбутнього кризи страхування відповідальності

Доповідь попереджає, що криза кредитної кризи означає, що ризик страхування відповідальності для юридичних осіб є реальним і дорога справа, якщо вони не стикаються зі зростаючим до питань судового розгляду.

У новій доповіді “директорів в доці – це бізнес стикається відповідальності кризи”, опублікованій видавництвом Ллойда спільно з Economist Intelligence Unit,, підприємствам настійно рекомендується чекати і готуватися до майбутніх ризиків відповідальності.

Згідно з результатами дослідження, в даний час директора стурбовані тим, що підприємства будуть незабаром будуть змушені витрачати більше часу на вирішення судових питань.

Дослідження показало, що дошки загальнонаціональної постраждали від глобальної кризи кредитна криза і все більше відчувають оскаржені зростаючих судових цифри, які коштують дорого і забирає багато часу.

Це також показує, що все більше число бізнес-лідерів також стурбовані зростанням компенсації культура стиль США в Європі та Азії, і відповідальність наслідки сьогоднішньої нестабільності на фінансових ринках.

Крім того, він згадує майбутні питання відповідальності роботодавця, що ради повинні готуватися до в результаті кредитної кризи, у тому числі повернення продукції яких йдеться в доповіді стала повсякденністю, збільшившись на 50% в Європі в минулому році.

Але найбільш тривожним одкровення дослідження вказали на різке зростання активність акціонерів і той факт, що операційне середовище для бізнесу стають все більш складними.

Чинне законодавство таких як Корпоративний Закон Вбивство не допомагає будь-якого бізнесу щодо вимог, страхування цивільної відповідальності і тільки збільшило ризики ще більше. Дослідження Ллойда стверджує, що це призвело до репресій інновації та прийняття ризику в той час як підвищення цін на продукти та послуги.

Лорд Левін, голова Ллойд сказав: «Судовий процес правильної машини сучасного бізнесу. Незалежно від їх розміру, місця розташування або галузі, всі підприємства стикаються зі зростаючими ризиками відповідальності. Повернення продукції в даний час повсякденності, збільшившись на 50% тільки в Європі в минулому році. Активність акціонерів знаходиться на підйомі і складних умовах експлуатації та нове законодавство сприяє збільшенню ризику подальшого.

Він додав: “збільшення судових розглядів і страх перед можливістю повторення питань відповідальності впливає на клієнтів через зростання вартості продуктів і послуг, а також душно ризику серед плат які не вистачає на нові можливості.”

‘У Ллойда ми знаємо, що ризикувати є невід’ємною частиною ведення бізнесу, але наші дослідження показують, що існують очевидні переваги думати по-іншому про зобов’язаннях вони зіштовхуються, право розвиваються культуру і структуру, щоб більш ефективно управляти ними.

Дослідження Ллойда також виявили, що більше половини всіх бізнес-лідери вважають, що в американському стилі компенсації культури поширюється з загрозливою швидкістю, як у Європі та Азії. Він також припустив, що дві третини європейських лідерів бізнесу розраховувати витратити більше часу на судові питання, пов’язані протягом найближчих трьох років, а 39% очікують, що зростаючі ризики судових розглядів, щоб збільшити вартість своїх товарів і послуг і задушити ризику протягом наступного трьох років.

Інші дослідження показують, що більшість з них побоюються плати майбутніх проблем відповідальності у зв’язку з прогресом в технології; збиток навколишньому середовищу, а також корпоративного управління. Дослідження вказує на те, що немає ніякої можливості уникнути від питань, пов’язаних з відповідальністю претензій і що бізнес буде мати, щоб прийняти зміни, що було занесено кредитної кризи.

Він також виявив, що двоє з трьох керівників компаній вважають, що масштаби відповідальності претензії, що випливають з кредитної кризи перевищать в результаті краху доткомів. Доповідь, в якому детально розглянуті зростанням судових культури у Великобританії і США також включили глобальне обстеження понад 180 на рівні плати осіб, які доповнювалися глибинних інтерв’ю.