відповідального водіння в Дубаї

Дубай має різноманітний іноземних населення, з більш ніж 150 національностей виклику Дубай будинку. Дубай має розвинену дорожню інфраструктуру і строгі правила дорожнього руху здійснюються дорогами і транспорту, щоб мінімізувати події та нещасні випадки. Ведення оновлюються правила дорожнього руху і, найголовніше дотримуватися правил повинні тримати вас від неприємностей з владою.

Дубай має велике автомагістралей і заплутану мережу мостів, які роблять рух по дорозі відносно простим завданням, хоча туристи та мешканці знову оселився може зайняти деякий час, щоб зрозуміти дорожньої мережі. Водіння в Дубаї дійсно приємним завдяки доглянуті сучасні дороги і неймовірні пам’ятки плескалися через пейзаж.

За законами Дубай руху, необхідно в обов’язковому порядку отримати водійське посвідчення через професійне навчання і тестування поліції керувати транспортним засобом в Дубаї. Треба розуміти, що отримання постійного водійського посвідчення при дотриманні певних умов, які стосуються візі статус заявника в Дубаї.
Для того, щоб отримати постійну водійські права в Дубаї, життєво важливо, щоб вперше отримати проживання. Відвідувачі й туристи, які знаходяться в Дубаї для тривалого проживання може керувати орендованими автомобілями, якщо вони провести міжнародне водійське посвідчення. Дубай має кілька уповноважених органів для здачі в оренду автомобілів і запропонувати конкурентноздатні ціни.
Однак, як тільки у вас є свій Дубаї проживання, їздити з міжнародне водійське посвідчення не є законним, і ви будете мати, щоб потім почати нову відбору заявок на Дубай видано водійське посвідчення.

Дорогах і транспорту існує безліч законів з метою забезпечення безпеки дорожнього руху Дубая відповідає найвищим міжнародним стандартам. Штрафи і чорні крапки передаються для автомобілістів залежно від порушення. Максимум 24 чорні точки допускаються на рік. Якщо це число буде перевищено, водій повинен пройти хоч декілька тестів переоцінки на пункти, які будуть очищені.

Нижче наведені деякі поради, щоб уникнути порушень правил дорожнього руху і залишатися в безпеці при прийомі на дорогах в Дубаї:

1. Ви завжди носите ремінь безпеки і наполягають ваших пасажирів, де їх теж. Відсутність ременів безпеки під час руху в кінцевому підсумку в 400 AED штраф і чотири чорних крапок.

2. Стрибки червоне світло і водіння в стані алкогольного сп’яніння є тяжким злочином і може коштувати ваша дорого. Високими штрафами, конфіскацією транспортних засобів, вилучення водійських посвідчень і від 12 до 24 чорні точки є загальним місцем. Рецидивістів підлягають судовому переслідуванню спеціальними судами трафіку подальшим тюремним ув’язненням і депортацією.

3. Не користуйтесь телефоном під час водіння. Використання портативних мобільних телефонів приваблює штраф і 4 чорних крапок.

4. Диск в межах обмежень швидкості. Протиправні обгони, водіння висипки і гонок. вважаються небезпечними і караються законом Дубаї.

Дотримання цих правил є найпростішим способом отримувати задоволення від водіння без будь-яких неприємностей і гарантуючи, що ви дбаєте про безпеку інших людей теж. Важливо пам’ятати, що отримання хорошого договір страхування транспортних засобів з високою репутацією, страховик може захисту від усіх непередбачених подій на дорогу попереду.