відновлення тиску на незастрахованих водіїв

Щонайменше шість відсотків водіїв у Великобританії не мають страховки, змушуючи кожного законослухняного автомобіліста заплатити додатково 30 фунтів стерлінгів на рік на страхування автомобіля. У загальній складності, ухиляючись від страхування автомобіля, що явно злочину, чесні водії змушені платити 500 млн. фунтів стерлінгів на рік більш високі страхові внески.

Вище, не єдина проблема, що випливають із невиконання або навіть категорична відмова деяких водіїв, щоб вивезти автомобіль покриття. Було встановлено також, що вони несуть відповідальність за дорожньо-транспортних пригод, що призвели до смерті до 160 осіб на рік.

Говорячи про програму Сьогодні BBC Radio 4, міністр транспорту РФ, Джим Фіцпатрік незастрахованих водіїв описав як «люди, хто за кермом … створювати перешкод іншим учасникам дорожнього руху, які вбивають і серйозно поранивши людей на наших дорогах.”

Кілька спроб, зокрема вилучення транспортних засобів з правопорушниками, були зроблені для вирішення цієї проблеми, але всі вони не привели до бажаного результату, як кількість правопорушників продовжує рости, особливо з кредитною кризою і зростанням премій.

Тим не менш, вона не може бути повністю покласти відповідальність на економічний спад, так як є звичні неплатників, які ніколи б вийняти кришку. Це, за словами пана Фіцпатрік: “егоїстичні меншість водіїв, які відмовляються страхувати свої автомобілі, зростанню премій для інших автомобілістів і вбити або поранити тисячі людей щороку.”

Для цих категорій автолюбителів навіть не збільшилася поліцейських або додаткові повноваження поліції могли утримати їх, так як вони продовжували бити в закон, щоб розв’язати хаос. Незважаючи на величезні втрати, які вони несуть також, з точки зору конфіскації їхніх автомобілів і судового переслідування, вони повні рішучості і вічним порушниками законів.

Нові жорсткі правила
З точки зору їх готовності протистояти тиску і відмовитися, щоб їх обмежити загрозу, міністр сказав, що є план на місці “, щоб спробувати переконатися, що ми може зупинити їх від цього.” І це означає, що правила гри в даний час шляхом виведення нових жорсткі закони достатньою мірою контролювати водіїв та забезпечити, щоб кожен автомобіль надійно застраховані або власники дали достатньо підстав, щоб виправдати звільнення.

Беручи до уваги, як це в даний час, ви можете отримати покарання тільки тоді, коли ви їдете незастрахованих, при новому режимі, було б легше вистежити незастрахованих водіїв, навіть коли вони не за колесами. Наприклад припаркований повинен бути застрахований його власником, якщо вони не дають переконливі причини, і вони мають право вчинити інакше.

Таким чином, автомобілістам, які хочуть, щоб їхні автомобілі звільнені необхідно заповнити форму – обов’язкове повідомлення Дорога Off – підтвердження того, що транспортний засіб в питання не ставиться на дорозі.

Немає місця для ухилення
Для кожного автомобіліста, крім тих, які дозволені під наведене вище положення, однак, немає ніякого укриття, як вони повинні мати страхове покриття для своїх автомобілів. Працюючи у співпраці, ліцензування водієм з організації страхування транспортних засобів буде, відповідно до законодавства, простежити незастрахованих водіїв за допомогою перехресних посилань документів і попросити у них пояснень у письмовій формі.

Нездатність забезпечити задовільні причини призведе до фіксованої штраф в 100 фунтів стерлінгів, які могли б перейти до £ 1000, якщо справа передана до суду. Образа автолюбителів, можливо, також і їхні машини арештовані або затиснутий, з або без рішення суду.

Вітаючи зміни Асоціації британських страховиків (ABI) прес-секретар, Малкольм Тарлінг, висловили свою повну підтримку зломити, так само, як його колега з британською страхових брокерів асоціації (BIBA), Грем Trudgill, закликав оперативного і повного реалізації, з тим щоб привести “беззаконної незастрахованих водіїв” під замовлення.