відвідувачів страхування переконатися, що ви захищені, коли ви подорожуєте

На жаль, скільки б не планування, ви поклали у відпустку або поїздка, Є просто деякі речі, які не можуть бути заплановані. Два з них є хвороби або травми, насолоджуючись час далеко. Ці дві події можуть серйозно вплинути на скільки задоволення ви під час подорожі, а й може вплинути на ваш бюджет. Якщо ви застрягли з насипами медичні рахунки, решті ваш відпустку може бути перерваний.

як захистити себе під час подорожі

Існує відмінний спосіб, щоб захистити свою родину від зростаючих витрат на охорону здоров’я під час відпустки. Якщо ви потрапили в аварію або отримують травми і потребують медичної допомоги, відвідувачі страхування буде поглинати велику частину вартості візитів до лікаря, амбулаторне лікування, лабораторні дослідження, а в деяких випадках, рецепти.

які несподівані події описані?

Поки немає вже існуючі умови, які сприяли хвороби або травми, більшість медичних проблем покриті. Falls, автомобільних аварій, грип, або серцевий напад, є аль зазвичай підпадають під політику. Крім того, поранення в результаті стихійних лих або терористичних актів будуть розглянуті, а також.

чи є франшиза?

Так. Можливо, вам доведеться оплатити франшизу від $ 0 до $ 2500. Баланс буде виплачена страховою компанією відвідувачів. Чим вище франшиза ви платите, тим менше ваша премія буде. Визначенні того, скільки ви зазвичай витрачаєте на охорону здоров’я може допомогти вам вирішити, якщо ви думаєте, що ви будете мати потребу в високою або низькою франшизи.

де купити страховку гостей

Кілька різних сайтів пропонують безкоштовні котирування страхування відвідувачів. Ви просто заповнити коротку онлайн-анкету. Ваша оцінка, як правило, визначається вашим віком, довжина політики, і чи хочете ви основної або премії охоплення. Якщо ви в даний час відчувають проблеми зі здоров’ям, ви не можете бути в змозі отримати політики.

Найкраще в цих веб-сайтів, які можна роздрукувати вашу політику відразу після ви купуєте його. Політика буде в силі протягом дати ви просили і може полегшити стрес Вашої майбутньої поїздки.

Наскільки дорого?

Ваша оцінка буде залежати від перерахованих вище факторів. Відвідувачі страхування є відносно недорогим. Це тому, що довжини охоплення політики, як правило, не дуже довго. Шанси нещасного випадку або хвороби не настільки великі, протягом коротшого періоду часу. Тим не менш, це дійсно трапляється, і ви маєте потребу в цьому виді страхування для захисту себе і свою сім’ю. Це набагато більш вигідно придбати цей вид страхування протягом декількох днів, ніж платити за медичними рахунками або років!

у закритті

Важливо переконатися, що ваша сім’я захищена відвідувача страхування під час подорожі в іншу країну. Зростання вартості медичного обслуговування, робить його дуже важко продовжувати насолоджуватися відпочинком, якщо ви отримали травму або хворим! Ця страховка покриває витрати на лікарні та невідкладної, лабораторних випробувань, амбулаторно, а деякі аптеки витрати. Ви зобов’язані зробити це заради себе, щоб насолоджуватися відпочинком найкращим чином ви можете. Це може статися зі страховими відвідувачів.