відбірковому низькі ціни страхування автомобіля

Низькі ставки по страхуванню автомобілів доступні для більшості водіїв – до тих пір, як ви знаєте, як їх знайти і як отримати право на них. Часто споживачі в кінцевому підсумку платити більше за страхування автомобіля, тому що вони не знають таємні входи і виходи промисловості охоплення корабля. У той час ніхто, крім страхування автомобіля постачальники самі знають повну інформацію про те, як страховики розрахувати щомісячні премії, розуміючи деякі основні поради та рекомендації не можуть допомогти вам заощадити гроші в довгостроковій перспективі.

Можливо, одним з найменш відомих фактів є те, що ваш рахунок кредиту впливає, скільки ви платите на страхування автомобіля. Більшість з провідних постачальників страхування автомобіля потягне вашу кредитну історію, коли ви подаєте заяву на страхування автомобілів. Це тому, що дослідження показали зв’язок між кредитних рахунків і ймовірність того, що водій буде подати позов. Ті, у кого вищі кредитні рейтинги також мають тенденцію проводити платежі своєчасно і залишитися з тієї ж компанії протягом тривалого періоду часу. Використовуючи інформацію з вашої кредитної історії, страхові компанії розрахують “Оцінка страхового ризику”, які можуть вплинути на загальний курс. Якщо у вас були всі останні зміни у вашій кредитній історії або чекають деякі негативні елементи повинні бути виправлені на ваш кредитний звіт, ви можете мати право на низькі ціни на страхування автомобіля не потрібно чекати, поки ваші форми кредитного рейтингу вгору.

Ще одним фактором є марка і модель вашого автомобіля. Хоча компанії не публікують цифри, всі автостраховиків є список рейтингів для кожної марки автомобіля і моделі. Оцінка від 1 до 27, і чим менше число, тим дешевше ваші ставки страхування автомобіля. Щоб претендувати на більш низькі щомісячні курс, потім менш дорогим автомобілем з високими рейтингами безпеки і низькі ціни крадіжки.

Плата за страхування автомобіля все відразу можна також заощадити значні гроші. Наприклад, багато провайдерів страхування автомобіля ви платити щомісяця, щоквартально або щорічно. Якщо ви можете дозволити собі платити премію повністю фронт, ви часто будете платити менше в довгостроковій перспективі.
Нарешті, і, можливо, найголовніше, ваше ведення питаннях історії. Після вашого першого на вині аварії, ви побачите збільшення премій приблизно на 40%. Ви можете знайти агентства, які пробачити ваша перша аварія, але це варіюється в широких межах. Ви можете мати право на нормальній швидкості після того як ви пішли на певну кількість років – як правило, від двох до п’яти – без іншого на вині аварії. Ви також повинні взяти до відома, що ваші тарифи можуть піднятися, якщо ви позичити свій автомобіль одного або члену сім’ї, і він чи вона аварії він і подати позов.

Як ви можете бачити, багато факторів входять у визначенні вашої премії страхування автомобілів. Хоча майже всі провайдери страхування автомобіля використовувати ті ж критерії для розрахунку премій, не всі з них важать них те ж саме. Через це, важливо, щоб навколо магазину і отримати цитати з численних різних страховиків. Ви можете зробити це швидко і легко, запустивши локальний пошук страхування автомобілів. Просто підключіть свій поштовий індекс або знайти і пропозиції постачальників страхування автомобіля у вашому районі. Ви можете бути здивовані тим, наскільки широко ціни варіюються.