входи і виходи Medicare

Світ Medicare, при якій постійно змінюється і завжди трохи заплутаним для тих, хто вступає на нього в перший раз. Нижче наводиться короткий посібник з надходженні в плани Medicare і додаткового страхування.

Коли справа доходить до Medicare Частина реєстрації досить легко, так як це те, що ви не повинні активно брати участь дюйма Як тільки ви станете шістдесят п’ять ви автоматично берете участь у програмі, якщо ви вирішили отримувати соціальне забезпечення по інвалідності або по звільненню залізничників . Якщо ви утриматися від отримання соціального забезпечення це супер просто, щоб заповнити та подати заяву. Ви можете зателефонувати і послав одного або піти в уряд сайт, який пропонує інформацію про Medicare.

Medicare Part B також план, в якому учасники автоматично реєструються, коли учасники отримують право. Частина В Medicare є той, який є обов’язковим і може бути відхилений. Частина B потрібно щомісячна премія виплачується для охоплення. Пам’ятайте, що ви, можливо, доведеться звернутися за охоплення, якщо ви не отримуєте соціального забезпечення працюють в уряді або є захворювання нирок.

Ви тільки в стані вступити без штрафних санкцій, якщо ви підписалися під час відкритої реєстрації. За три місяці до учасників перетворити шістдесят п’ять і три місяці після того, як у період, в якому відкрита реєстрація для Plan B відбувається. Після цього або якщо ви попереднім знизився страхування є десять відсотків плану збільшення за період дванадцяти місяців, ви могли б підписався, але не зробив. Ця зміна, однак, якщо учасники покриті в рамках окремого плану групи здоров’я в цьому випадку у вас є до восьми місяців після цього покриття закінчується, як відкрита реєстрація для Medicare Part B.

План Medicare Advantage займає місце Medicare Part A, B і частина Medicare Довідкова страхування. Ви можете взяти участь в цьому плані або зупинитися взяли участь програми Medicare Advantage під час щорічного періоду реєстрації скоординованих яка триває з листопада 15 по 31 грудня. У той час як Medicare Part B і вчаться через Medicare прямого плану Medicare Advantage вимагає реєстрації через окремі компанії, які пропонують плану.

Далі йде стадія, що включає додаткові плани. Для того щоб придбати Медігеп політики ви повинні бути зараховані в охопленні Medicare. Поступивши на Medigap починається в перший день першого повного місяця, що ви шістдесят п’ять років і надійшли в частині В Medicare і закінчується через шість місяців. Це період, в якому страхова компанія повинна відмовитися від усіх винятків, такі як раніше існуючих умов і прийняти всіх учасників. Повинні також дозволити ваша страховка, щоб почати негайно. Після шести місяців, страховики мають право відмовити у продажу вам конкретний Medigap додатковий план.

Ця стаття містить основну інформацію реєстрації для широкої арени для Medicare. Є інші області, щоб розглянути такі як відпускаються за рецептом ліків охоплення планів, інакше відомий як Medicare Part D. Для отримання детальнішої інформації це гарна ідея, щоб зв’язатися з страховий агент, який продає Medicare Довідкова плани. Вони будуть в змозі вести Вас через складний лабіринт Medicare і все, що включає в себе це.