вул варіанти страхування

Мінлива Універсальна Життя (VUL) є однією з форм постійного страхування. Як ціле, універсальне, і змінні політика життя, VULs є грошові вартості полісів страхування життя. Термін «універсальний» у назві походить від того, страхові внески, пов’язані з цим типом політики є гнучкими. Мінлива термін відноситься до виборів, політики власник має.

З VUL політики, власник може направити інвестиції в політику створення коливання грошових значення. Готівкою вартість поліса можуть бути інвестовані в акції або фіксованою процентною продуктів залежно від варіантів, які доступні. Тим не менше, більшість покупців мігрують до VUL продукт, тому що вони хочуть використовувати варіанти інвестицій в акціонерний капітал.

Є великі ризики, пов’язані з політикою, ніж VUL універсальної політики. Якщо ефективність інвестицій на особливо бідних, премії, можливо, повинні бути збільшені до зберегти політику активною.

VULs, як цілі життя політика, досвід податків відкладено зростання, який можна брати позики. Податків відкладено зростання, що приваблює деяких клієнтів до продукту. Володіння VULs порівнянна до можливості купити страхування життя і вкладати гроші в пайовий інвестиційний фонд, в той же час. За винятком, де взаємні фонди податок на приріст капіталу та інші доходи податкових зобов’язань, VULs немає.

Однією з областей, де тих, хто цікавиться VULs повинні бути обережними є запозичення функції продукту. Якщо покупець вирішить займати щодо політики та грошової вартості поліса падає до точки, де платежі не достатньо, щоб підтримувати політику, будь-які попередні кредити, які були оподатковувані можна розглядати як оподатковуваний дохід. Іншими словами, якщо страхувальник займає надто багато проти політики, колапс може бути викликано.

VULs, як правило, переважними клієнтами, які можуть інвестувати високий рівень доходів у політиці і хто збирається залишити кошти в політиці в довгостроковій перспективі. Таким чином, вони можуть мати більшу вигоду від податкових пільг, пов’язаних з продуктом.

Потенційні причин для покупки VUL страхування полягають в наступному:
• Отримувати горщик з грошима, які будуть використовуватися тільки після того, власник мертвий бенефіціарами.
• Отримувати горщик з грошима, які можуть бути запозичені з виходу на пенсію, щоб жити.

Таким чином, переваги VULs тому, що вони забезпечують гнучкість в преміум та з нагоди втрати годувальника. Існує також можливість мати зростання грошової вартості залежно від базового активу політики виконують. Нарешті, VULs дозволяє власникові виводити кошти або займати щодо політики.

Недоліки VULs в тому, що премії можуть бути більш дорогими, ніж інші типи постійного страхування життя і що клієнти повинні мати уявлення про ринок цінних паперів, щоб зробити кращий рішення про основних інвестицій. VULs також мають більш високий ризик, пов’язаний з ними, ніж інші види страхування. Успіх загальну політику залежить від здатності політика власника, щоб зробити правильний вибір інвестицій.