втрати працездатності для підприємств

Може вийти досить дорого застрахувати свій бізнес. Але якби був такий страховий продукт, як би забезпечити своїх співробітників з необхідним освітлення в конкретній ситуації і мати гарну вартість в цілому? На щастя, для більшості власників бізнесу, є такий вид страхування – розрив або страхування на випадок інвалідності. Маючи політика щодо інвалідів страхування є дуже хорошим способом Кращі безпеки ваших працівників в екстремальних ситуаціях, викликаних їх роботи, і заощадити трохи грошей з його здатністю податкове вирахування.

Gap або інвалідності політики спрямовані на забезпечення додаткового покриття за межами типових планів медичного страхування для працівників. Більшість політики інвалідності зазвичай надають наступні покриття, що загальні плани медичного страхування не надавати компаніям:

* Заміщення доходу – Під час періоду непрацездатності працівникові відшкодовуються з втратою доходу по інвалідності плану.
* Витрати за свій рахунок – Типові витрати за свій рахунок, такі як франшизи і доплат може отримати в дорозі, коли людина серйозно хвора або відключити для певного періоду часу. Інвалідність плани не мають таких дратівливих особливостей.
* Короткі і довгострокового покриття – особа покривається за весь період інвалідності будь то короткі або довгострокові охоплення.

Як правило, цей вид бізнесу страхування пропонується співробітникам набором варіантів вони можуть вибрати з того, для задоволення їхніх конкретних потреб з урахуванням їх віку, стану здоров’я, сімейний стан, рівень доходів та інші. Це працівник, який вибирає точну суму покриття для задоволення своїх особистих потреб. Малі плани страховий бізнес може також включати страхування на випадок інвалідності, тому що все залежить від точного діяльності компанії, а не її розмір. Не має значення, якщо є 5 або 500 робочих, зайнятих на Вашому бізнесі, тому що так довго, як існує ризик для працівника, щоб стати інвалідами внаслідок оперативної діяльності, буде необхідність у страхуванні на випадок інвалідності. Крім того, наявність такого покриття дозволить знизити ризик судових позовів від частини працівників, які можуть стати незадоволені його або її стан якщо вони не згадані належним чином.

Податкова економія особливість інвалідності планів досягається за рахунок здатності власника бізнесу, щоб платити страхові внески до оподаткування. І це величезна перевага, особливо для малих підприємств, які тримають свої витрати і податки на ретельний контроль. Крім того, це дозволяє власникові бізнесу, щоб отримати менший оподатковуваної заробітної плати для FICA і Фута. Результаті істотно знижується FICA FUTA і податків, що сплачуються підприємством, в середньому $ 76,50 збережені на цих податків за кожні $ 1000 заплатили за премій до оподаткування. Проконсультуйтеся з вашим податкового фахівця для розрахунку економії можливості для вашого підприємства зокрема.

Співробітники скористатися функцією економії податків, а також. Тому що премії виплачуються до оподаткування, їх загальна податкове зобов’язання нижче, ніж зазвичай. Не кажучи вже, як це добре для працівника, щоб знати, що він чи вона будуть розглянуті в будь-яких ситуаціях, які можуть статися під час їх роботи. А це може бути дійсно гарним стимулом для продуктивності праці та лояльності по відношенню до роботодавця.

Так що, як бачите інвалідності плани пропонують істотні переваги, які можуть зробити Ваш бізнес ще краще і для вас і ваших співробітників.