втратили роботу, не хвилюйтеся, ви все ще можете зберегти ваше здоров’я страхування

У цьому важкий період, коли Сполучені Штати Америки переживає найгірший економічний спад історії ніколи не бачив багато людей втрачають свої робочі місця. Якщо ви один з тих, нещасні, ви повинні бути з дуже важкий час зі своїми фінансами. Якщо ваша робота була також дозволить вам поліс страхування здоров’я, то ймовірність того, що ви збираєтеся втратити, що політика також разом з роботою. Це як додавання солі до вашої травмі. У “хворий” системи охорони здоров’я цієї країни, здається, немає ніякої надії для тих, хто не має роботи. Однак, наскільки це про збереження вашої страхової живий, є кілька способів зробити це, навіть якщо ви втратили роботу. Ви просто повинні слідувати правильній стратегії. Наступна інформація виявиться дуже корисною для вас в цьому відношенні.

Чи є ваш чоловік працює?

Якщо ви перебуваєте в шлюбі, і якщо ваша дружина працює десь, ви повинні звернути увагу на можливість включення в себе медичне страхування, наданої йому або їй роботодавцем. Більшість компаній надають “спеціальної реєстрації” прав для своїх працівників. Користуючись цим правом, Ваш чоловік можете легко включити вас і починаємо покриття відразу – вам не доведеться чекати наступного офіційного періоду реєстрації для цього.

федеральними законами дати вам деякі особливі права

Дуже небагато людей знають, що федеральні закони дали деякі спеціальні права тим, хто втратив роботу. Кодекс закону COBRA, згідно з яким ви можете зберегти існуючий поліс страхування здоров’я навіть після втрати роботи, але на обмежений період часу. Доброю новиною є те, що цей обмежений період часу, як правило, не менше ніж через півтора року. Однак, для того, щоб скористатися цією опцією, ви будете зобов’язані заплатити повну премію. Тому ви повинні бути дуже обережні при вибирають для цього варіант. Переконайтеся, що немає кращого варіанту і що буде для COBRA має сенс для вас. У деяких випадках, комерційні варіанти страхування може виявитися кращою ідеєю для Вас і Вашої родини. Отже, розібратися у всіх плюсах і мінусах ретельно для того, щоб прийняти обгрунтоване рішення.

державного страхування

Майже кожен штати в Америці пропонують спеціальні медичне страхування пакет для тих, хто в іншому випадку незастрахованих. Тому, якщо ви втратили ваш Об, ви можете також хотів би відвідати вашу державу відділу страхування для того, щоб з’ясувати, якщо ви маєте право на громадські програми страхування.

особисте страхування

В крайньому випадку, ви завжди можете звернутися за приватні програми страхування. На ринку є велика кількість налаштувань для вас в цьому відношенні. Однак цей варіант буде трохи дорожче, ніж всі інші варіанти, як згадувалося вище.

Є кілька інших варіантів, а також. Наприклад, якщо ви є членом Союзу, релігійна група, братської організації, або клуб, ви можете претендувати на деякі організаційні медичного страхування. Таким чином, ви можете, як дивитися на це варіант.