втрата ваги поради 101 уроку в гомеостаз

Ви коли-небудь зупинився, щоб здивуватися, навіщо потрібно їжі, щоб вижити? Це може здатися досить очевидним, але повного пояснення надзвичайно складна. По суті, однак, це все зводиться до гомеостаз, який насправді просто красиве слово для фізіологічного рівноваги або рівноваги. Більш пильної і стійок наш спільний гомеостаз, тим краще стан нашого здоров’я.

З моменту ми не задумана до того моменту, ми звертаємо наш останній подих, наше життя являє собою славну і (тимчасово) успішну боротьбу з самої смертоносної сили у Всесвіті: ентропія, тенденція до хаосу. Саме наше існування як живі організми спирається на небезпечно підтримувати баланс між взаємозалежними системами і процесами. Якщо навіть крихітний компонент цього дивовижного безлічі життєзабезпечення функцій бути кинутий поза порядком, воно шкодить нашому здоров’ю, і ставить під загрозу нашу здатність компенсувати майбутні порушення.

Організм людини може компенсувати різноманітні атаки на гомеостазу. Проте, кожного разу наш організм займається по боротьбі з собою постійну загрозу для нашого здоров’я, нашого фізіологічного рівноваги зміщується в бік нових, менш стабільні уставки. Більш хронічних битвах ми повинні боротися, тим більше рівновага життя поради до хаосу. Зрештою, у нас скінчилися патрони. Коли наше тіло вже не може захистити себе від дисбаланс, ми програємо війну проти ентропії і зробити наш останній подих.

Концептуально, ви можете думати, як гомеостаз старомодним масштабі. Однак замість одного пучка, з яких дві каструлі припинені, є мільйони променів відсторонений від мільйонів інших балки, як мобільні нескінченно складною дитини. Деякі з пучків колосальна, інші мікроскопічні. І на обох кінцях кожного променя, незалежно від його розміру і положення, ви знайдете пару каструль.

Кожного разу при додаванні або відняти вагу від каструлі за шкалою гомеостазу, кожен з мільйонів пучків змінюються. У той час як промені в безпосередній близькості до порушення зазвичай видається найбільшу руху, навіть у найвіддаленіших промінь поступово буде зміщуватися з додаванням або видаленням вага від будь-якого каструлю. Для запобігання перекидання з каструлі, масштаб вимагає стабільних поставок і противаг і переробки та системи розподілу для доставки відповідних конфесій тих противаг в райони, де вони необхідні. Іншими словами, щоб успішно підтримувати складні еквілібристики гомеостазу, організм вимагає стабільних поставок як матерія і енергія. Це де їжа приходить дюйма

Щоб проілюструвати це, давайте розглянемо ваші м’язи. Бути твердою і пружною, м’язи потребують елементарних будівельних блоків росту тканин. Миостимуляция також вимагає енергії для доставки будівельних блоків в м’язи, щоб направити енергію будівельні блоки туди, де вони необхідні в рамках м’язових волокон, і енергію для видалення пошкоджених тканин і продуктів обміну речовин. Не кажучи вже про величезну кількість енергії вимагає самого скорочення м’язів, які зробили ваші фізичні дані фірми в першу чергу. Не дивно, що ваші м’язи представляють такі метаболічно активної області вашого тіла!

Хоча ви здатні використовувати всі три основні макроелементи – білків, вуглеводів і жирів – як калорійність джерел енергії, вуглеводів є кращим паливом вашого тіла для м’язового скорочення. Однак, тільки білок може забезпечити будівельні блоки ваше тіло потребує для росту і відновлення м’язів. Справді, структурну цілісність практично всіх тканин людини, з м’язи, сухожилля і зв’язки на шкіру, волосся і органи, залежить від білка основи. У шлунково-кишковому тракті (ШКТ), харчового білка розбита на субодиниці, відомі як амінокислоти, які потім можуть бути зібрані для створення нових білків в залежності від конкретних потреб організму.

Хоча це правда, що жир може також зробити структурний внесок, особливо по відношенню до Доповнюючи стегна, стегон і живота, надлишкове нагромадження жиру зазвичай являє собою непотрібні і небажані вкладу. Однак, усуваючи дієтичного жиру з вашого план харчування абсолютно позитивно, на сто відсотків контрпродуктивним для усунення жирових відкладень.

При вашому раціоні не вистачає достатньої кількості правильних видів жирів, накопичений жир стає в основному недоступні в якості джерела енергії. Я думаю, що варто повторити: Якщо ви не їсте жир, ви не будете спалювати жир.

Один з ключів до втрати жиру знаючи, які жири, щоб поїсти, і який, щоб уникнути жирів. Дійсно, існує кілька різних типів жирних кислот, молекулярні субодиниці жиру, і кожен вплив фізіології людини і гомеостазу по-різному. Знаючи різницю між ними може означати різницю між в’яле тіло і тверде тіло, між закупорці артерій і ясні, а також між хронічними захворюваннями і розширені довголіття.

На додаток до трьох основних макроелементів, ваше тіло також вимагає приголомшуюче безліч мікроелементів, у тому числі вітамінів, мінералів та інших мікроелементів. Дефіцит мікроелементів може означати кончину гомеостазу, міцного здоров’я, і ​​тверде тіло.

Тепер, коли у вас є базове розуміння того, чому вам потрібно їсти для того, щоб створити тверду статурою, я хотів би, щоб надати вам краще розуміння того, як потрібно їсти, щоб відточити своє красиве тіло. Простіше кажучи, ваш успіх на арені статури зміцнюючий є прямим відображенням вашого успіху в боротьбі проти ентропії (і хвороб). Як і будь-який інший компонент вашої фізіології, міцного здоров’я м’язів нерозривно пов’язане з гарним здоров’ям в цілому. І дієти, яка сприяє гарне тіло і гладку шкіру є дієта, яка, за визначенням, також сприяє оптимального здоров’я. Це надзвичайно важливий момент: харчування для фірми, молодий статури одно є для оптимального здоров’я, і ​​навпаки.

пісне Essentials:

Їжа забезпечує матерії та енергії для підтримки фізіологічної рівноваги або гомеостазу.

Три основних макроелементів, білків, вуглеводів і жирів, можуть бути використані в якості калорійності джерел енергії.

Вуглеводи є кращим паливом вашого тіла для м’язового скорочення.

Тільки білка може забезпечити будівельні блоки ваше тіло потребує для росту і відновлення м’язів.

Ви повинні їсти жир для того, щоб спалювати жир.

Харчування для фірми, молодий статури також означає є для оптимального здоров’я.