всі про пенсійне плані

Середній вік виходу на пенсію яка раніше була в діапазоні від 55 до 60 років, в даний час зниження як все більше і більше людей планують кинути регулярні 9 до 5 робіт в ранньому віці, і провів залишок частиною їхнього життя виконання своєї мрії . Пенсійне планування через пенсійні схеми гарантує регулярний дохід з політикою власника у вигляді ренти або пенсії.
типу ануїтетів або пенсійні плани:

Довічної ренти: Він забезпечує передбачені штатні доходу фізичній особі протягом всього свого життя. У разі смерті страхувальника, інвестував сума повертається до своєї кандидатури.

Гарантована рента Період: Вона дозволяє регулярно фіксованого доходу протягом усього життя людини, а також гарантує оплату за певну кількість років, щоб кандидат у разі смерті страхувальника.

Відстрочений ануїтет: У цьому типі ануїтету Страхувальник “відкладає” або відкладає ануїтету до певного періоду часу, тому він не починається негайно. Преміум варіанти оплати в такій політиці, або чергові щорічні премії або одноразовий страховий внесок одноразово.

Деякі ануїтету: У цьому типі плану, із заявленого обсягу річні виплати на певний термін (в роках), незалежно від того, скільки часу життя страхувальника.

Фактори, які необхідно враховувати при інвестуванні в пенсійний план:

• Порівняйте премії в різних пенсійних планів, а потім вибрати той, який найкращим чином відповідає вашим вимогам.

• Переконайтеся, що план з кришкою або без кришки. Перше видання пропонує страхової суми, що виплачуються номінанта у разі повороту подій, в той час як в останньому випадку немає страхової суми і кандидат отримує лише суму за вирахуванням неоплачених страхових внесків та витрат.

• перевірити ефективність різних пенсійних планів, пропонованих страховиком.

• Традиційна схема пенсійного інвестує значну частину премії в державні цінні папери (G-сек), та облігації, що дозволить забезпечити низьку прибутковість. Для порівняння, інвестиції в пенсійний план ULIP забезпечує більш високу прибутковість (якщо інвестиції в ULIP добре диверсифікований).

• Інвестиції в страховий поліс пенсійного ULIP має бути зроблено тільки після розгляду різних пред’явлених звинувачень, як розподіл заряду, управління фондами вартість і т.п.

• Перевірте нарахувань і утримань, чинному на здачі політики до настання терміну платежу в разі надзвичайних ситуацій.

• Перевірте, чи немає податкових пільг положення в пенсійному плані. Преміум платежі в пенсійний план, мають право на знижку відповідно до розділу 80CCC.

Є також деякі ініціативи, створеної урядом для сприяння пенсійного забезпечення доходу віку, як нова пенсійна (NPS). Це встановленими внесками на основі пенсійного плану. NPS регулюється Пенсійний фонд регулювання та розвитку (PFRDA).

Важливо, що індивіди оцінюють пенсійні плани з точки зору пенсійного та інвестувати в ранньому віці. Іншими словами, чим раніше ви зробите крок інвестування в пенсійному плані, тим краще пенсій й пожнеш після закінчення строків плану.