всі про медичне страхування групи

Підраховано, що понад 60% населення США, яка має медичного страхування отримує їх висвітлення через роботодавця, який пропонує страхова група здоров’я плану. Ні для кого не секрет, що співробітники значення медичному страхуванню, можливо, насамперед інші переваги. Роботодавці, з іншого боку, хотів би запропонувати комплексного медичного страхування групи, оскільки має тенденцію залучати та утримувати кваліфікованих співробітників, а також знижує обороти компанії курс.

У більшості держав, групи медичного страхування доступні для компаній, з 2 або більше працівників. Часто кількість працівників підпадають під страховий план групи здоров’я визначає типи покриття доступні, а також страхових внесків.
Наприклад, компанії з від 2 до 50 співробітників, як правило, класифікується як малий бізнес. Такі компанії мають право на медичне страхування невеликий бізнес, однак, кожна держава має свій власний набір правил, який визначає, який бізнес може бути класифікований як “малий бізнес”. Це, AOS Цікаво відзначити, що деякі страхові компанії будуть просувати, Äúgroup, AU плану медичного обслуговування однієї людини, яка не за наймом. У таких випадках, AOS важливо розуміти, що ці, Äúone-чоловік, AU групи не можуть претендувати на ті ж правила, які застосовуються до великих груп.

Компанії будуть тисячі співробітників можуть мати свою групу планів медичного страхування, налаштовані для них носієм медичного страхування. Деякі великі корпорації навіть вибрати застрахувати себе, з носієм медичного страхування у віданні якого знаходиться плани в галузі охорони здоров’я.

Основна відмінність між індивідуальними і групового медичного страхування є те, що плани, пропоновані фізичним особам (і, Äúone-чоловік, Au груп у деяких випадках) не є, Äúguaranteed питання, AU. Це значна різниця, і означає, що страхова компанія не може відмовити охоплення через існуючого медіальної умовах будь-який з співробітників, які мають право. Страхова компанія має право попросити медичні питання, але може робити це тільки в цілях оцінки премії стягувати плату за страхування здоров’я групи.

Витрати, пов’язані з групою страхових преміях як правило, розділені 50/50, тобто роботодавець буде охоплювати 50% від страхових внесків з працівника, відповідального за решту 50%. Хоча мінімальний внесок роботодавця залежить від держави, ці показники змінилися в останні роки у зв’язку з різким збільшенням витрат на медичне страхування із співробітниками підшипників постійно зростаючу частку від загальних витрат.

Є податкові пільги доступні як для роботодавців, які пропонують групі медичного страхування та їх співробітників. Власники бізнесу можуть взагалі відняти 100% від страхових внесків та можуть знизити податки на заробітну плату, пропонуючи групового медичного страхування як частини співробітників, AOS компенсаційний пакет. Співробітники, з іншого боку, може оплатити свою частку в страховій премії до оподаткування доларів.

В умовах постійно зростаючих охорони здоров’я та витрат на медичне страхування, право на медичне страхування групи стає критичною для багатьох співробітників. Навіть з оплатою більш високий відсоток страхових внесків, ніж минулого, співробітники все ще краще у фінансовому (і отримати більш широкий вибір) з групою охоплення, ніж з індивідуальним планом здоров’я. У той же час, власники бізнесу в повній мірі усвідомлюють, що, пропонуючи якість групового медичного страхування створює більш задоволені, і, отже, більш продуктивної, робочої сили.