всі про землетрус страхування – для Сан – Дієго і південній Каліфорнії

Що округу Сан-Дієго жителі повинні знати про землетрус страхові поліси, ризики і витрати?

Рональд Reitz, президент управління претензії з якості

Претензії за якістю управління переглядів Землетрус охоплення, як страхування від критичних. Вам залишиться тільки його, якщо у нас є дійсно великі землетруси. Проте, залежно від того, де ви живете в Сан-Дієго і скільки ви вклали у вашому домі, ви можете вибрати, щоб отримати освітлення. Ось що вам потрібно знати.

По-перше, більшість стандартних домовласників, власників мобільних будинку, кондомініуми, і орендаря страхування поліси не покривають збитки від землетрусу. Як і страхування від повені, землетруси страхування як правило, повинні бути придбані окремо.

Проте, по страхуванню від пожежі є частиною найбільш типові страхування домовласників політики. Це означає, що ваш будинок страховий поліс може покривати значну частину збитку, якщо ваш будинок згорить або пошкоджені в результаті пожежі, викликаних землетрусом.

Велику частину збитку, яка часто виникає в результаті землетрусу відбувається після струшування землі зупиняється. Газопроводи, які можуть бути розірвані і починають давати текти може загорітися і спалити ваш будинок на землю. У Сан-Дієго, це теж дуже можливо, що ваш будинок може споживатися в лісова пожежа викликав викликаних землетрусом руху на відстані багатьох миль. Лінії електропередачі, можливо, зруйнувалася. Будинки, можливо, загорівся через землетрус і полум’я подорожували багато миль через кисть для вашого будинку.

Ще одним важливим фактором є пошкодження водою. Землетруси часто ламаються труби. Навіть невеликі землетруси можуть зламати води або каналізаційних труб, що повені вашого будинку і може призвести до серйозних пошкоджень ваші підлоги, килими, меблі – навіть з будовою вашого будинку.

Якщо страхування вашого домовласника включає вогню і збиток від повені, ви повинні бути покриті за це “землетрус” збиток – навіть якщо ви не маєте страховку від землетрусів.

Інша небезпека від землетрусів зсуви. Ви можете або не можуть бути покриті для цього. Вам потрібно перевірити страховий поліс домовласника, щоб переконатися у вашій страхування як зсуви і пожежі. Якщо ваш будинок має згорає, ви повністю покриваються? Чи зможете ви замінити ваш будинок і всі ваші речі.

Перевірте наші інші статті про домовласників страхування детальніше про покриттях і що вам потрібно знати.

Звідки ви отримуєте страховку від землетрусів?

Закон вимагає, що страховики, які продають страхування житлового майна в штаті Каліфорнія запропонувати землетрусу охоплення своїх страхувальників. Більшість з цих політик Каліфорнії землетрусу страхування спираються і під управлінням уряду організації, відомої як CEA – орган Каліфорнії землетрус. http://www.earthquakeauthority.com.

Хоча більшість політиків землетрусу страхування продаються державним страховим пулом, кілька приватних компаній також продати землетрусу охоплення. З метою забезпечення землетрусу охоплення, страхові компанії можуть стати страхові компанії CEA-учасники та пропонують КАЕ житлових політики землетрус або вони можуть управляти ризиками самих. На сьогоднішній день компанії, які продають більше двох третин житлового майнового страхування в державі вирішили стати CEA компаній-учасниць.

За інформацією з сайту CEA, політика CEA домовласників покликана допомогти повернути вас у ваш будинок після землетрусу. CEA-межі бази для домовласників політики включає в себе:

Охопленням житлового фонду – ліміт покриття є страхова вартість вашого будинку, зазначена у Вашому політики домовласників компаньйона.
* Особистий страхування майна – $ 5000
* Додаткові витрати вітальня / неможливість використання покриття – $ 1500
* Ви можете вибрати або 10% або 15% франшиза на ваше житло охоплення і CEA збільшився межа параметри дозволяють підвищити особисту страхування майна до цілих $ 100 000 і додаткових витрат вітальня / неможливість використання покриття для цілих $ 15000.
Житловий майнового страхування включає в себе покриття для домовласників, власників кондомініумів, власників мобільних додому, і орендарів.

Землетрус страхування не призначено менших втрат, як ви повинні бути досить ушкоджень, щоб перевершити ваші франшизи. Хоча франшизи, як правило, 10-15% від суми покриття лімітами, вона може бути трохи заплутаним для розрахунку фактичної суми франшизи оскільки існує кілька факторів, які входять у формулу.

Яким буде ваш будинок обробляти землетрусу – Вам потрібен Землетрус страхування

– Там, де в Сан-Дієго ви живете?
– Те, що знаходиться під вашим будинком (камінь, пісок, заповнити, і т.д.?)
– Як побудований ваш будинок – це до коду і чому це має значення для вашого покриття

Вік і типу конструкції сприяють як житлові структури реагує під час землетрусу. На основі наукових та інженерних досліджень, CEA премії відображають наступні фактори оцінка:

– Загалом, будинки, побудовані на плиті працюють краще, ніж ті, побудований на узвишші фундаменту.
– Одноповерхові будинки, менш схильні до землетрусів, котрий тремтить ніж багатоповерхових будинків.
– Неармований кам’яних конструкцій, більш сприйнятливі до пошкоджень, ніж у дерев’яного каркасного будівництва.
– Будинки певного віку не так сильно, як інші побудовані.

Тип будинку ви впливає на ваш ризик. Одноповерхові будинки, які “пов’язані один з одним» – з даху болтами до стін, а стіни на фундамент – вижити, як правило, землетруси і урагани, краще, ніж багатоповерхових будинків, які такими не є. Як і слід було очікувати, будинки з великими отворами, такі як дзеркальні скла або великі двері гаража, в гіршому становищі, ніж ті, без цих функцій.

Крім того, ваш будинок може бути істотно укріплена з деякими спеціальними заходами будівництва. Для багатьох це може бути кращою інвестицією, ніж купувати страховку від землетрусів.
Інститут безпеки бізнесу і вдома має укріплений Для безпечного вітальня “програму, яка визначає будівельної техніки, які можуть допомогти будинках краще протистояти катастрофі.

інші фактори землетрусів Каліфорнії страхування

Жоден з відомих вимог втрати лист

У районах, які були раніше постраждалих від землетрусу або іншого катастрофічної події, страховик не може вимагати “Жоден з відомих Втрата Лист” всі прохання про землетрус страхування або додати землетрусу охоплення існуючої політики. Такого роду лист листи підтверджує, що ніякі відомі втрати або збитки не прийшло в голову, вже просив охоплення місця (місць).

DIC політики

DIC (Різниця в умови) страхування забезпечує покриття призначені для закриття конкретні прогалини в стандартних страхових полісів. Це дозволяє охоплення бути налаштований, щоб поширюватися на таких впливів, як ушкодження водою, повінь, колапс, землетруси, зсуви і т.д., в залежності від потреб застрахованої особи. DIC покриття може бути забезпечене за допомогою окремої страховий поліс, або він може бути доданий схвалення основної політики.

Землетрус страхування є право для вас? скільки капіталу у вас є у вашому домі?

Як згадувалося раніше, ми розглядаємо Землетрус охоплення, як страхування від критичних. Вам залишиться тільки його, якщо у нас є дійсно великі землетруси. Чим більше справедливості у вас у вашому домі, тим більше вам потрібно страхування.

Згідно UnitedPolicyHolders, некомерційної організації, яка бореться за права споживачів страхових послуг і виховує фізичних та юридичних осіб про те, як отримати справедливе поводження, “загальноприйнятим правилом є те, що ви не повинні ризикувати більше, ніж 10 відсотків від вашого ліквідних активів . Сильний землетрус може означати 10 до 100 відсотків від структури вашого будинку можуть бути пошкоджені або знищені, до 20 відсотків ваших речей може бути пошкоджена, і / або вам може знадобитися, щоб придумати $ 3000 в місяць за тимчасову оренду і витрати на переїзд ».

У Сан-Дієго, ми отримуємо безліч дрібних землетрусів на регулярній основі. Ці нагадування ви можете переглянути поточну покриттів, щоб бути впевненим, що ви належним чином застрахований. Є страхування поточного домовласника до побачення? Чи буде він заплатити, щоб відновити ваш будинок до поточних будівельним нормам? У вас є додаткове освітлення та вершників на всі нові речі Yiou, можливо, придбали, так як ви вперше купили страховий поліс?

Пам’ятайте, що це набагато більш імовірно, що ви будете мати труби перерви або пожежі починаються з менших землетрусів. Якщо будь-яка з цих станеться, ви повинні мати покриття по вашій регулярної політики домовласників. Перевірте, щоб переконатися, що він знаходиться в актуальному стані і що у вас є достатнє освітлення. В результаті за 2003 і 2007 лісових пожеж, ми виявили, що більшість домовласників в Сан-Дієго застраховано недостатньо.

До речі, підприємствам слід переглянути свою політику, щоб переконатися, що вони мають EQSL – спринклерна або покриття збитків. Існує більше шансів ви будете страждати збитки від витоку розбризкувачі, ніж з будівлі падають.