всі входи і виходи з поліса страхування життя

Маючи страхування життя має важливе значення для всіх, хто має когось залежним від них, фінансово або емоційно. Тепер, перш ніж ви можете звернутися за життя політику, ви повинні зрозуміти, як галузь страхування життя працює. Страхування життя є не важко зрозуміти взагалі. Там дві осіб, пов’язаних з кожним поліс страхування життя процесу, а саме страхувальника, компанія, яку Ви будете отримувати від життя політики, і застрахованою особою, якому належить окремі політики, в даному випадку ви. Ви, застрахована особа або покриті, погоджується виплатити невелику суму грошей на певну кількість років. Ця сума називається політикою премії. У сумному випадку страхувальник помирає протягом періоду страхування, страхова компанія виплатить суму політики бенефіціарам висунутих страхувальника.

Життя політики схожий на правовий договір. Є певні пункти погодитися. Наприклад, у випадку, якщо застрахований повинен покінчити життя самогубством протягом перших двох років мати політику, страхова компанія не буде виплачувати претензії. Або, якщо застрахована містяться факти, виявлені в помилятися, страхова компанія може оголосити політику недійсними.

Політики стоять таким чином, що вони охоплюють претензій до оплати, адміністративні витрати і, звичайно, вони повинні зробити деякий дохід. Таким чином, для кожної людини, яка претендує на політику, експерт назвав «актуарій» визначає фатальність стіл людини. Вони роблять це, беручи до уваги вік людини, стать, благополуччя, захоплення та інтереси і звички. Тлі здоров’я сім’ї також грає роль при визначенні, що таке життя політики людини премія буде.

Це дослідження робиться в страховій компанії називають андеррайтингу. Вони будуть досліджувати життя кандидата життя політику, досліджуючи історію своєї родини, здоров’я і способу життя. Якщо компанія знайти заявника, занадто багато ризику, щоб гарантувати, що вони не будуть давати їм політики. Компанія буде, якщо людина з високим ризиком, але все ж страховий, похід своїх щомісячних премій в результаті високого ризику.

Незважаючи на те, що різні страхові компанії будуть мати різні положення, кожен з них мають специфічні стандартні умови промисловості, а також, наприклад, бенефіціар застереження. Пункті сказано лише, що страхувальник може змінити, видалити або додати одержувачів на їх політику, для видимих ​​причин звичайно. Тим не менш, всі страхові компанії мають умови і вкрай важливо, щоб ви проходите і розуміти ці положення.

У разі смерті застрахованої особи, страхова компанія вимагає докази свідоцтва про смерть, перш ніж приступити врегулювання. Якщо смерть застрахованої особи буде визнано підозрілим будь-якими засобами, страхова компанія може вибрати для розслідування смерті. Якщо немає ознак насильницької, страхова компанія буде платити позовом до бенефіціарам приблизно чотирнадцяти днів.

Отримання життя політика є важливою частиною життя кожної людини, і дійсно не повинні бути забуті. Є способи, щоб зробити вашу політику премії дешевше, але завжди переконайтеся, що ви належним чином застрахований, як знаходяться під застрахований може мати руйнівні наслідки.