всі визначення страхування життя вона змінюється в залежності від того, хто ви запитаєте

Він повинен бути легким отримання цілісної визначення страхування життя. Але це не так. Це тому, що він може бути досить складної продукції, а також тому, що деякі терміни, що використовуються по відношенню до нього вводять в оману. Наприклад, він широко представлений як має «інвестиції» елемент, коли він ділі це не так. Це «інвестиції» елемент насправді заощадження елемент, який рідко згадується точно через плутанину в розумінні того, що є інвестиційним активом, а що заощадження активів.

Що ви отримуєте з цілого поліса страхування життя

Вся політика життя не тільки забезпечує нагоди втрати годувальника, яка є спільною для всіх життя політики, але щось більше. Ці політики мають компонент грошової вартості, яка також йде у ваші спадкоємці на момент смерті. Премій полісів життя встановлюються вище того, що необхідно для покриття вартості з нагоди втрати годувальника на самоті, а різниця говорять як про “інвестували” від вашого імені вашим страховиком. Це так звані «інвестиції», проте, не як звичайний спекулятивний інвестиції. Це дуже характерно для повернення ви отримаєте, щоб бути точно визначені у політиці.

Визначення цілому життя політика повинна включати в себе цей компонент грошової вартості політики, а також компонент втрати годувальника. Вона також повинна включати в себе його характер, як заощадження активів. Що це означає, що гроші, вкладені в політику “Saved” в порівнянних спосіб покласти гроші на банківський рахунок.

Страхування життя в цілому є економія активів не інвестиції

Характер продажу активів цілого політики життя не так само, як відкладати гроші, коли ваші спадкоємці потрібно. Звичайно, це правда, але він не враховує використовуючи ефект цього виду активу заощаджень. Всі страхування життя звільнені від податків, у тому числі полісів життя. Це означає, що гроші, вкладені в одну з цих політик коштує більше для вашого загального майна, ніж просто це номіналом.

Коли ви помрете, ваші спадкоємці отримають з нагоди втрати годувальника. Вони також отримують значення премії ви заплатили за цю політику мінус адміністративні витрати. Цей компонент грошової вартості, однак, має більш високе значення для ваших спадкоємців, ніж гроші відкласти в сторону, як заощадження. Вони отримують ці гроші, не платять ніяких податків на ньому. З цієї причини люди, практикуючі ретельного планування нерухомості зазвичай включають поліс страхування на випадок смерті у своєму портфелі, оскільки дозволяє їм передати частину свого майна без їх спадкоємцям доведеться платити податок на будь-яку суму, бере участь ..

Як цілі життя політика відрізняється від політики Термін життя?

З терміном страхування життя ви платите набору премій, як ви робите з цілим політику життя, але ви дійсна тільки протягом певного терміну, скажімо, 10 років, а не все життя. Крім того, премії ви платите за довгострокову політику житті не зараховуються в якості грошових цінність для вас. Якщо ви помрете, ви спадкоємці отримати користь смерті, але не значення премії ви заплатили. Щоб відобразити цю різницю страхових внесків для довгострокової політики життя нижча, ніж вони є для полісів життя.

Різниця між терміном життя і цілі життя політика це не тільки дешевше, але премії цього терміна життя платить тільки втрати годувальника. Щоб бути повністю точним визначенням цілому страхування життя повинно включати його характер, як ощадний актив, який може бути використаний в нерухомості планування, а також також будучи життя політику. Обидві форми життя політики забезпечують смерті вигоди, які не обкладаються податком, але якщо ви хочете використовувати податку статус життя політику, то вам потрібно купити поліс страхування на випадок смерті і з вашими фінансовими консультантами вирішити, як використовувати частину грошової вартості політику в інтересах ваших спадкоємців фінансово.

Якщо ви купуєте поліс страхування життя, щоб забезпечити втрати годувальника вашим спадкоємцям або як форма поховання страхування або як спосіб покриття фінансових зобов’язань на момент смерті, то ви можете купити цілком обгрунтовано терміну страхування життя. Звичайно, поліс страхування на випадок смерті також поставимо вище переваг, але якщо ви купуєте страхування життя як частина складного комплексу захист інвестицій та нерухомості, то тільки поліс страхування на випадок смерті буде робити. Всього визначення страхування життя повинна включати його складний характер і його здатність виконати цю останньої мети. Як і всі види страхування, отримати цитату з авторитетних страхових компаній, щоб допомогти вам зробити свій розум якого життя політику краще для вас.