всі авто страхові поліси ж

Коли справа доходить до автострахування, людям все одно. Єдина відмінність більшість людей бачать, є ціна. Це правда, що страхові тарифи змінюються і різниця може бути кілька сотень доларів. Існує причина цих відмінностей. Легко споглядати різниця в ставках, коли мова йде про різних драйверів або різних марок автомобілів. Водій з прикрашеним історії водіння буде нести більш високий рівень, то людина з хорошим послужним водіння. Розкішний автомобіль буде коштувати трохи більше, щоб застрахувати то економічного автомобіля (особливо при порівнянні повне охоплення). Це відчутні відмінності споживачі в змозі зрозуміти. Що люди не розуміють, чому різні страхові компанії надають різні ставки для того ж особи, той же самий автомобіль, і те ж саме зобов’язань.

Ось п’ять факторів, щоб розглянути:

Рейтинг: Кожна страхова компанія має свою власну систему рейтингу. Кожен водій може бути оцінений по-різному. Хороший водій характеризується трохи по-різному кожної страхової компанії. Талон коштуватиме вам більше, в деяких компаніях, ніж інші. Деякі підкреслити певні характеристики і надають знижки для тих конкретних характеристик. Важко по-справжньому зрозуміти, якими характеристиками надає вам самій вигідною ціною, але це завжди безпечна ставка менше очок у вас на записі водіння краще ваші ставки будуть.

Існуючі клієнти: Існуючі клієнти також сприяють темпи політики. Деякі страхові компанії спеціалізуються на прийняття та збереження драйверів з досконалим записів. Вони відкидають водіїв з поганою записи з вищим, ніж зазвичай, цінами. Це означає, з колекцією хороших водіїв, у компанії буде менше виплат і більше капіталу, надати знижки. Компанії, які приймають різні водійські документи будуть мати більш стабільний курс незалежно від того, якщо ви хороший водій чи ні. Ваші ставки не збільшить значно через кількох додаткових точок. Але ви як і раніше мають високий рівень незалежно від того, куди ви йдете, якщо ви збираєте занадто багато очок.

Інструкції по страхуванню: інструкції по страхуванню, також відіграє роль у страхові тарифи. Більш сувора директива означатиме, водій буде мати важкий час приймаються. Ці компанії, ймовірно, деякі хороші тарифи, але щоб претендувати на ці ставки вже інша історія. Компанії з більш високою швидкістю, ймовірно, мають більш Проводную керівних принципів.

Політика контракту: страховий поліс сам по собі може допомогти знизити або підвищити ставку. Якщо у компанії є політика з більш обмежень тоді це було б більш низькими ставками. Це тому що ви, ймовірно, буде обмежений в яких ситуаціях страхова компанія буде платити вам насправді. Людина буде нести більш високу базову ставку, коли страховий поліс є більш вигідним для застрахованих, тому що це більш ймовірно, що політика виплати у разі аварії. У принципі, у вас більше шансів отримати гроші, коли ви платите більше за страхування і справедливо зворотне.

Обслуговування клієнтів: Обслуговування клієнтів є також ключовим фактором, коли справа доходить до ставок. Якщо компанія дійсно піклується про вас і готовий використовувати свої ресурси, щоб допомогти, коли ви потрапили в біду, то платити доведеться трохи більше. Якщо компанія відчуває нестачу в обслуговуванні клієнтів, то це більш ймовірно, що ви будете платити менше за ваше авто страхування. Економія за не надання непогане обслуговування клієнтів відображається в політику процентних ставок. Так що будьте обережні, коли Ви обираєте найменшу страховий поліс.

Існує різниця серед всіх страхових компаній та їх політики. Загалом, всі страхові поліси здатися схожими, але докладно огляд може виявити інші мудрі. Переконайтеся, що ви знаєте, що ви купуєте і робота з солідним професійним, які можуть допомогти пояснити багато відмінності між страховими полісами.