всяка держава потребує своєї власної Департаменту страхування

Страхування є трохи нестандартним бізнесу в тому, що всі основні функції регулювання залишено на розсуд окремих штатів США. Федеральний уряд ухвалив рішення відмовитися від своєї звичайної ролі як регулятора бізнесу по захисту прав споживачів. Таке регулювання, як це існує до політичного клімату в кожній державі і воля законодавців взяти на себе економічну міць страхової галузі. Тим не менш, всі відділи страхування почати рівні. Їх основна функція полягає в ліцензії компаніям продавати страховий поліс в країні. На відміну від інших підприємств, страхова компанія має ліцензію від штату до держави. Жодна компанія не може продати політику через кордони штатів. Це означає, що кожна національна страховик повинен створити окремі дочірні компанії в кожна держава і кожна компанія повинна мати ліцензію. Є також мінімальні внески капіталу, встановлені Департаментом захисту платоспроможності місцевих компаній. Там завжди повинно бути достатньо грошей, що належать кожному компанію виплатити на претензії. Деякі держави вимагають фактичні грошові повинні бути доступними. Інші мають формулу, щоб довести наявність грошей в міру необхідності. Але, здебільшого, це історичне. Основні гравці встановлювали їх присутність в декількох станах років тому, і новачки, які переміщуються через кордони штатів рідкісні. Насправді, загальна відсутність конкуренції в державних ринках не дає жодних стимулів для компаній, щоб шукати нових ліцензій.

Після того як всі гравці проводять свої ліцензії, особистість уповноважених, відповідальних виходить на перший план. Багато хто вважає їх роль як політичного або керівником департаменту з мінімально можливим рівнем регулювання або його ефективної сторожовий таймер для захисту прав споживачів. Ви можете сказати, який шлях до місцевого відділу знаходиться у віданні, зайшовши на веб-сайт своєї держави. Деякі сайти дуже про споживача, пропонуючи докладні допомогу і поради про те, як купити страховку і отримати гарну угоду. Але ключовий тест полягає в способі, скарги обробляються. Без винятку, всі департаменти приймають скарги від людей, що займають політики. У теорії, всі вони повинні розслідувати ці скарги і застосовувати судовий процес, щоб вирішити, чи буде страховик винен, і якщо так, то, що засіб має бути. Наприклад, дорога острова тільки накладено штраф у розмірі $ 5000 на провідних страховика. Після дорожньо-транспортної пригоди, застраховані хотів ремонтних робіт зроблено на його регулярні автомайстерні кузовних робіт. Це було відмовлено страховиком бо магазин не був на їх список затверджених кузовів. Місцевий правилами, прийнятими по РІ Відділ дозволяють застрахованих вільний вибір ремонтної бази. Штраф у розмірі $ 5000 і рекламу він являє собою невеликий штраф сам по собі. Але чи багато таких штрафів, сукупний поганої реклами завдасть шкоди репутації цієї страхової компанії, а частка ринку буде падати.

Кращий Департаменти повністю відкриті про процес розгляду скарг, опублікувати перші дані із скарг, особистість страхової компанії і чи є скарги були залишені в силі. Коли ви шукаєте дешеве страхування автомобіля, це дає вам відмінний посібник з оптимізації всіх компаній у продажу політики та розгляду претензій. На жаль, більшість з відомства не визначити погані страхові компанії по імені. Найгірше не публікують ніякої корисної інформації про скарги. Це залишає вас в темряві, коли шукає дешеве страхування автомобіля з надійною компанією.