все, що ви повинні знати про індивідуальних планів медичного страхування (частина I)

Якщо ви один з багатьох людей, які не віднесені до групи медичного страхування через свого роботодавця або іншої організації, то вам потрібно, щоб вийти на ринок і дослідження індивідуальних планів медичного страхування. Індивідуальне медичне страхування планує істотно бувають двох «ароматів»: відшкодування (плата за послугу) і керованої медичної допомоги планів (HMO, PPO, POS). У загальних рисах, основні відмінності полягають у виборі провайдерів медичних послуг, витрати за свій рахунок, і як рахунки оплачені.

Навіть якщо ринок медичного страхування відбулося різке відхід від відшкодування плани (через більш високу вартість), ці плани досі часто називають більш традиційною формою медичного страхування, оскільки вони були навколо довше за всіх.
Для планів відшкодування здоров’я, люди зазвичай платять заздалегідь відсоток від витрат на медичне обслуговування (так званий співстрахування) і страхова компанія платить балансу. Загальний план відшкодування є 80/20 план, де страхова компанія платить 80%, і ви, застрахованим, платять 20%. Ваша страхова компанія буде тільки зробити платіж відповідно до «звичайної, звичної, і розумна” (УЦР) гонорари як визначено, які засновані на тому, що медичні працівники заряду у вашому регіоні для даної послуги. Звичайно, якщо ваш індивідуальний план медичного страхування має франшизу, це мають бути виконані, перш ніж цю структуру оплати ногами дюйма

Залежно від вашого плану медичного відшкодування, від вас можуть зажадати, щоб заплатити за послуги авансом і представити вимоги про відшкодування витрат безпосередньо від страхової компанії, на відміну від вашого провайдера безпосередньо білінгу вашою страховою компанією на послуги.

У той час як здоров’я відшкодування індивідуальний план дозволяє більшу свободу в плані постачальника і медичні вибір об’єкта, ця свобода не з дешевих. Вартість може змінюватись, як більша частина франшизи у вас є і ваш марнотратний межі. Як і слід було очікувати, так як ваші витрати за свій рахунок збільшення (франшизи, доплати, співстрахування), вартість вашої премії охорони здоров’я піти вниз. Тим не менш, це один з найбільш дорогих видів індивідуального медичного страхування планів там.

Додаткові індивідуальні плани медичного страхування управляють плани охорони здоров’я, як і ОПЗ (Організації підтримки здоров’я), ОПП (Основний постачальників організацій) і POS (Point Of Service) плани.

Керовані плани охорони здоров’я стали найбільш популярною формою страхового покриття медичних послуг, запропонованих в Сполучених Штатах сьогодні. Одна з причин того, що плани керованої медичної допомоги стали настільки популярні через вартість. Дійсно, як витрати на охорону здоров’я продовжують рости двозначними роком збільшується за роком, тих, хто шукає саме доступне індивідуальне здоров’я плани доступні найчастіше вибирають керованої медичної допомоги планів, так як вони є найдешевшими.

Керовані плани охорони здоров’я планується відпрацювати основний передумові, що витрати на охорону здоров’я можна краще контролювати, контролюючи доступ до медичного лікування та послугам. Хоча це може бути правдою, і працює, щоб знизити витрати, з точки зору пацієнта, це може бути важко отримати дозвіл на медичну допомогу, яка виходить за рамки основної профілактичної допомоги. Вам потрібно буде відвідувати лікарів в мережі ОПТ і будь-яких фахівців, які ви бачите повинні бути за напрямком. Ця втрата свободи компроміс ви повинні прийняти в обмін на більш доступних індивідуальних планів медичного страхування.

Далі буде в ‘все, що вам потрібно знати про індивідуальних планів медичного страхування (частина II).