все, що ви повинні знати про індивідуальних планів медичного страхування (частина II)

В ‘все, що вам потрібно знати про Індивідуальні плани медичного страхування (частина I), ми почали наше обговорення індивідуальних планів медичного страхування, кажучи про плани відшкодування. Ми тоді почали обговорення керованих планів охорони здоров’я. Ми продовжимо цю дискусію …

Організація медичного забезпечення (ГМО) плану дешевше, ніж PPO і в цілому включає в себе покриття для профілактичного догляду. Учасники зобов’язані платити щомісячні внески, і номінальним доплати кожен раз, коли звернутися до лікаря. Вони повинні бути помічені провайдери медичного обслуговування, які є частиною мережі ОПЗ. Ці провайдери медичного обслуговування є угода зі страховою компанією для виконання різних медичних процедур у раніше обумовленої і пільговим тарифом. Учасники повинні вибрати з цієї групи постачальників лікуючого лікаря (PCP) і завжди повинні бачити свої перші PCP. Щоб бути поміченими фахівцями, PCP має ініціювати напрямок.

Недоліком є ​​те, що ОПЗ учасники змушені вибирати лікуючого лікаря від ОПЗ затвердженого списку постачальників і іноді їх “кращим” лікар не в списку. ОПЗ зазвичай не покриває витрати на медичну допомогу, яку надають фахівці за межами мережі ОПЗ. І тому, що мережа ОПЗ має обмежений розмір, він часто займає багато часу, щоб потрапити на прийом до PCP.

Переважний організації послуг (PPO) аналогічно ОПЗ, за винятком того, що немає ніякої необхідності в першому видно на лікуючого лікаря. Учасникам рекомендується вибирати медичну професійну від затверджених «мережа» РРО, але вони не повинні і їм не потрібно направлення до фахівця. Якщо учасник вирішите піти за межі мережі, їх доплати як правило, буде вище, ніж відсоток, який платить за РРО медичної допомоги буде менше, і вони, ймовірно, повинні задовольняти франшизи. PPO плани стали найпопулярнішими індивідуальний план медичного страхування в США сьогодні.

Хоча PPOs пропонують більше свободи вибору, там, як правило, більше витрат, пов’язаних з цим типом керованих плану допомоги. Ці витрати можуть бути значними, коли учасники виходити за межі мережі.

POS або точка обслуговування керованого медичного плану можна описати як щось середнє між ОПЗ і ПФО. Він пропонує більше свободи вибору, як РРО, і більш низької вартості, як ОПЗ. Учасники повинні призначити лікуючий лікар, але навіть у цьому випадку важко отримати направлення до фахівця. Коли перебування учасників в мережі, документи мінімально, і тому доплати. Крім того, немає ніяких франшиз. Хоча вони можуть звучати як краще з обох світів, POS індивідуальних планів медичного страхування не дуже популярні.
При розгляді плану організованого медичного обслуговування, обов’язково уважно подивіться на список в мережі лікарів. Якщо ви не звернетеся до лікаря, в списку, ви можете відмовитися від цього варіанту. Звичайно, якщо вашому лікарю в першу чергу щорічні огляди і випадкові антибіотики, і у вас немає уподобання лікаря, то це страхування індивідуального здоров’я плану, які могли б працювати на вас. Вона охоплюватиме надзвичайних ситуацій в охороні здоров’я, а також, є просто більш обручі вам доведеться стрибати через.

Багато різних типів доступних індивідуальних планів медичного страхування, а також окремі медичного страхування, дати вам багато варіантів, з яких можна вибирати при виборі покриття. Будьте впевнені, щоб зробити свою домашню роботу, стає освіченим споживачем допоможе вам вирішити, на кращий індивідуальний план страхування здоров’я для вас і вашої родини.