все, що вам потрібно знати про короткострокових медичного страхування

Короткострокові медичного страхування забезпечує здорову окремих осіб і сімей, які не мають медичної охоплення системи соціального захисту в разі надзвичайних ситуацій. Більшість з цих політик останнього від шести місяців до року, хоча період покриття може бути як 30 днів і може бути продовжений до 36 місяців. Застосування простий і ви можете отримати ваші поліси, видані на наступний день після затвердження. І, залежно від плану, ви можете насолоджуватися окремими охоплення вище, ніж $ 5 мільйонів. Тим не менш, цей вид страхування не поширюється на вже існуючі умови, і проблеми зі здоров’ям, які були задокументовані до подачі заяви про медичне страхування; спостерігається в той період коливається відповідно до законів своєї держави. І якщо ви коли-небудь було відмовлено охоплення, ви не можете отримати тимчасову страховку. Страховики також не продають цей вид страхування для заявників старше 65 років.

Є й інші недоліки з цим видом медичного страхування. Якщо Ви зробили претензію, ви, ймовірно, не буде відновлений по відношенню до самої політики і доведеться повторно подати заявку на нову політику. Крім того, захворювання або проблеми зі здоров’ям, ви зробили для претензій в стару політику можна розглядати як вже існуючі умови і може привести до вас відмовлено в поновленні чи нову політику. Ця політика також не включають в себе стоматологічну або очей медичного страхування, а також турбота про вагітності та пологів.

Переваги виймаючи короткостроковому страхуванню включають в себе: Ви можете побачити будь лікуючий ви хочете, якщо ви перебуваєте в лікарні, однак, необхідно отримати попередню сертифікацію від страховика або вони не можуть відшкодувати ваші лікарняні рахунки; премій є відносно низькими, як страховики очікують, що застрахована зробить кілька претензій, і покриття може включати в себе ваш чоловік і дітей-утриманців. Деякі плани можуть також охоплювати профілактичні медичні послуги, такі як мазок Папаніколау, але не всі з них, так що ви повинні ознайомитися з умовами будь-якої політики, яку ви претендуєте ретельно.

Одна річ, ви повинні цінувати те, що обмежений термін планів в галузі охорони здоров’я не буде покривати всю вартість витрат на надання медичної, все ще буде франшиза, над якими більшість страховиків буде платити деяку частину інших витрат. І якщо ви можете, оплатити внески авансом, так як багато страховиків нададуть вам знижку в якості стимулу для цього.

Хто повинен отримати короткострокові медичного страхування? Якщо ви між робочі місця, недавній випускник коледжу, все ще шукає роботу або тимчасовий працівник, який не має права на страхове покриття в рамках існуючого плану здоров’я вашої компанії, обмеженою плані може бути для вас. Якщо ви раніше утриманні дитини, яка досягла відсікання віку і не повний робочий день студента, цей тип тимчасового плану може гарантувати, що ви залишаєтеся бути закритий, поки ви не отримаєте медичну страховку. Коротше кажучи, якщо ви на мить не мають медичної страховки з якої причини, і в доброму здоров’ї, обмеженому плані буде гарантувати, що ви будете покриті для надання невідкладної допомоги, якщо ви повинні бути госпіталізовані і позбавить вас від витрати за свій рахунок , які могли б знищити вас у фінансовому відношенні. Це найдешевший спосіб отримати медичну страховку, поки ви не можете отримати безперервне страхування здоров’я.