все, що вам потрібно знати про вибір плану медичного страхування

Мета медичного страхування, щоб захистити вас від тривожних вартість медичного обслуговування, надаючи вам страхового покриття за вказаними здоров’я та медичних послуг. Як правило, ви будете платити щомісячні премії, франшизи та доплати за послуги, які ви отримуєте. Вартість страхування значно менше, ніж якщо б ви повинні були заплатити за медичну допомогу зі своєї кишені. Існують три основні види медичного страхування, плати за послуги, споживач-направленого і керованого медичного забезпечення. Ці основні види страхування плани охоплюють лікарні, медичні, хірургічні і витрат, а також залежно від конкретного плану, який ви обрали, можливо відпускаються за рецептом ліків, психічні / поведінкові турботи, і стоматологічні.

Плата за тарифного плану означає професійну охорони здоров’я ви виберете, виплачується винагорода за кожну послугу вам забезпечений. Ви можете вибрати свій власний лікар і виплаті страхового відшкодування може бути подано будь-яким лікарем або пацієнтом. Керованого медичного плану забезпечить покриття для своїх членів і пропонує стимули для пацієнтів, які вибирають лікарів, що беруть участь в мережу плану. 3 типи керованих планів по догляду за ОПЗ, ОПП, і POS плани.

ОПЗ дозволяє отримувати медичне обслуговування через мережу беруть участь лікарів. Ви взагалі вибрати основний лікуючий лікар, який потім направить вас до фахівця в разі потреби. РРО поєднує в собі різні риси ОПЗ і плату за тарифного плану. Користувачі можуть вибирати з мережі лікарів і платять нижчі витрати авансом, або вибрати будь-який лікар вони хочуть, і платити більше на кишенькові витрати. Споживач-направленого здоров’я план дає членам більш широкий вибір і можливості в прийнятті рішень, охорону здоров’я. Споживчі спрямовані плани включають в себе дані про здоров’я або фонду, призначених для витрат охорони здоров’я. У кінці кожного року, невикористані кошти будуть викинуті на наступний рік.

Премії медичного страхування є розмір винагороди, виплаченого страховиком придбати медичну страховку. Премії можуть виплачуватися щомісяця, щоквартально або щорічно. Франшизи в суму, яку ви будете платити за послуги, що покриваються протягом певного періоду часу, у відповідності з умовами вашого плану, перш ніж ви будете мати право на страхове відшкодування. Користувачі з високою франшизи, можливо, доведеться заплатити першу тисячу доларів щорічних медичних витрат до страхування почне платити, і ті, з більшою чи меншою франшиз готові платити більше або менше, залежно від конкретної суми, зазначені в їх плані. Доплата є вказану суму або відсоток, який повинен бути сплачений користувача разом з кожне відвідування лікаря, медичні процедури або рецепта. Наприклад, якщо ваш зазначених доплат становить $ 25, ви будете платити перші $ 25 кожне відвідування лікаря і ваша страхова покриє додаткові витрати. Більшість страхових планує вказати інший доплати суми за рецепти, візитів до лікаря, і лікарню або хірургічну допомогу.

При виборі, який тип плану медичного страхування є правильним для вас, ви повинні розглянути питання про доступність відвідування лікаря і лікарняної допомоги, розмір щомісячної премії, суми франшизи, і сума доплати. Переконайтеся, що ви вибрали план пропонує охоплення послугами ви буде використовувати такі як лікарі, рецепти, лабораторні витрати, лікування існуючих умов і поза мережі обслуговування. Перевірте рейтинг страхової компанії в питанні, кількість скарг пацієнтів у минулому році, доктор відсіву якщо страховий план включає в себе мережу, і число членів, які вибули з плану торік. Медичного страхування, який субсидується ваш роботодавець, як правило, найменш дорогі, але якщо ваш роботодавець не пропонує медичного страхування, ви повинні розглянути індивідуальний поліс страхування здоров’я. Вартість медичної допомоги занадто дорого ризикувати, не маючи медичної страховки.