все, що Ви повинні бути в курсі з страхування автомобіля

Зараз Є багато речей, які впливають на страхування автомобіля власники захочуть придбати, щоб мати можливість інвестувати в нові автомобілі в кредит. Деякі люди будуть володіти як багато хто, як близько половини десятків машин, які повинні застрахуватися, ці люди, ймовірно, буде зацікавлений в отриманні найнижчі ціни на страхування котирування можна гарантувати, що кожен автомобіль має страхового покриття він вимагає. Ось кілька фактів, які впливають на страхування автомобілі повинні мати.

Де ви живете

Регіону проживання, безумовно, є важливим чинником у виборі вентиляторів страхування автомобіля знадобиться. Чим вище злочину грабежу швидкість автомобіля, тим вище шанс, що ви автомобіль буде вкрадений. Це підвищує поточний профіль ризику і додатково призводить до того, страхування людини витрати ракети.

Надмірна кількість обраних

У випадках, коли ви погоджуєтеся заплатити більший надлишок фігури, то страхова компанія андеррайтингу страхової поліс будуть зобов’язані скинутися зменшену кількість для кожної претензії. Це означає, що вони можуть стягувати з вас меншу суму на страхові внески, так як вони насправді не буде в кінцевому підсумку доводиться платити стільки ж.

автомобіль

Якщо ви виберіть менш дорогий автомобіль, це надійні і міцні, то ваша премія буде імітувати і, таким чином, що в кінцевому підсумку нижче, ніж у випадку, якщо ви вирішили на великій, швидкий, дорогий спортивний автомобіль. Це може бути основний недолік страхування автолюбителі отримують. Автомобіль дуже подобається любителям великих дорогих автомобілів.

Консолідація політики

Переконайтеся, що всі ваші улюблені автомобілі і навіть придбати всі ваші політики в рамках однієї конкретної страхової компанії. Ви можете опинитися в черзі на лояльність знижку або це може бути просто, що з вашої страхової в єдиний страховий поліс буде коштувати дешевше, ніж робити це все один за іншим.

зберігання

Де ви зберігаєте ваш автомобіль, якщо він не використовується, є важливим фактором. Якщо у Вас є гараж області, яка може бути надійно забезпечена, а як за стіною або парканом, то ваш автомобіль, безумовно, більш безпечно, і ви буде платити зменшену кількість для ваших щомісячних премій у порівнянні з тим, якщо він знаходиться зліва зовні на дорогу щоночі.

подорожувати

Тим менше ви будете комутуючих тим менше вам доведеться платити! Деякі страхові плани дозволять вам платять за кілометр або розщедритися на зменшену кількість, якщо ви їздити менше, ніж певну кількість кілометрів щороку.

протиугінні

Коли у вас є сигналізації і навіть замки передач не кажучи вже про трекерах встановлений у вашому автомобілі, то, що автомобіль насправді безпечніше і значно менш імовірно, будуть прийняті, це теж знижує ви страхових внесків в результаті зниження ваших ризиків.

підлога

Жінки, як правило, вважаються як менше автомобіліста ризику в порівнянні з чоловіками, хоча майже всі чоловіки, безумовно, категорично заперечують, що це правда. Отже жінки отримають меншу премію, ніж людина зі схожим профілем.

Ваш вік

Небагато людей старшого віку (всередині конкретного періоду життя) отримують нижчі страхові внески, оскільки вони є набагато більш надійним і не займалися стільки ризиковане водіння як свіжі, нові драйвера. Вони також часто мають набагато більше досвіду водіння що знизить свій профіль ризику і їх також щомісячні премії в HTE же час.

Якщо ви шукаєте для любителів страхування автомобіля, прийняти ці пропозиції, щоб зробити ваші страхові внески падіння крізь підлогу, а потім зберегти багато грошей.