все про інвестиційні переваги

Ми продовжуємо наш щоденно дивитися на фактори, що впливають на валютах дозволяє деяке уявлення про ринок умов, що впливають на валютний курс. Грошових коштів і доходів часу для Великобританії пенсій та QROPS слід вважати максимальної пенсії, QROPS та інвестиційний дохід і переваги прийнято.
Інвестиційний волатильності ринку та обмін валют залишається проблемою. Речі як і раніше дуже нестабільною і ми знаходимося в унікальній глобального впливу на території. У зв’язку з прибутковістю інвестицій, обмін валюти продовжує турбувати багатьох експатів з пенсій Великобританії, QROPS і тепер QNUPS.

Стерлінг виріс до 6-місячного максимуму проти долара вчора, як показують останні позитивні економічні дані і високі показники банківської підвищений апетит для фунта.
Великий банк HSBC, записані прибуток 7 млрд. фунтів протягом першої половини 2010 року, і навіть так званий Northern Rock “поганий банк” зробив £ 167m прибутку в порівнянні з £ 243m втрати цей час торік. Це все надзвичайно позитивним для економіки Великобританії і фунт стерлінгів, як більша частина зовнішніх інвестицій до Великобританії, визначається продуктивність банківського сектора.
Банківська прибуток поряд з недавніми позитивними 2 кварталі ВВП і сильні виробничі дані допомогли мітинг стерлінгів за останні кілька тижнів, і після побоювання з приводу уповільнення економіки США і можливості подальшого монетарного пом’якшення з боку ФРС США, фунт стерлінгів зріс до 6 місячного максимуму $ 1,5968.

Стерлінг штовхає близька до $ 1,60 рівні; цей рівень вважається мати сильний психологічний бар’єр, як і аналітики вважають, що існує багато перепон варіанти навколо цього рівня, це займе якийсь новий імпульс до порушення цього рівня.
Відношенню до британського фунта євро штовхнув близька до € 1,21 досягнувши денного максимуму 1,2088 €, але дещо знизився в усіх напрямках після Великобританії Будівництво Індекс менеджерів із закупівель впав до чотиримісячного мінімуму 54,1 в липні з 58,4 у попередньому місяці. Як правило, це добре забуте фігуру, але з урахуванням 0,4% до ВВП того минулого місяця цифри від будівництва поодинці, це вважалося важливим показником майбутніх результатів.

До закриття торгів стерлінгів Великобританії перебував на рівні $ 1,5930 і раніше 0,3% більше, ніж у той день, і знизилася частка торгується близько $ 1,2039 проти євро.
Інвестори чекають результатів з Великобританії сьогоднішньої Послуги індекс менеджерів з постачання (PMI), який, як очікується, для підтримки її зростання вище рівня 50,0 зростання. За весь минулий місяць увійшла до 54,4.
Єврозоні роздрібні за червень будуть звільнені сьогодні в 10:00 ранку, євро продовжує набирати по відношенню до долара досяг 3 місячного максимуму $ 1,3262 після того, як раніше оголошення ФРС США.
Аналітики зараз намагаються зрозуміти, в тому, хто буде збільшити свої відсоткові ставки в першу чергу. США повинні були бути першою, але виглядає найменш вірогідним після оголошення ФРС Але ринки бачили потрясіння в минулому. Тому будь-які натяки з боку політиків будете впевнені, що робить вплив на інвестора ставки. Банк Англії політичне рішення грошово відбудеться в четвер, але головний акцент буде зроблено на щоквартальній вид світогляду, який вийде наступного тижня.

Жерар Associates Ltd радить російські і людей, вважаючи, що проживають за кордоном на технічних і валютні опції для пенсій, QROPS, QNUPS та інвестиції в чіткій формі, що дозволить всім клієнтам зробити усвідомлений вибір. Наш сервіс включає пенсії, інвестиції, обмін валют та керівництво з оподаткування в кліматі, найпопулярніший “сонячним”. Це з ре гарантії та безпека Великобританії уповноважених і регулюється поради – необхідні інструменти для вашої безпеки.