все про термін страхування життя

Термін страхування життя є одним з видів страхування життя політика, яку ви можете придбати. Цей вид страхування життя будуть платити тільки суму політику до бенефіціара, якщо ти помреш протягом терміну зазначеного в полісі, який може бути від одного до тридцяти років залежно від тривалості терміну ви виберете.

Це найпростіша форма страхування життя в які ви обираєте суму страхування життя вам потрібно, і зробити щорічні премії за кожен рік терміну. Якщо ви все ще живі в кінці цього терміну, то ця політика більше не є дійсним, і ви повинні брати іншу політику на новий термін.

Протягом терміну страхування життя є два типи політики – термін рівні і зменшенні терміну. Рівень термін є найбільш часто купуються політику, тому що він платить таку ж суму, коли ви минуться в будь-який момент протягом терміну. Термін довжини ви можете вибрати наступні:

• щорічно, що означає, ви продовжите політики на щорічній основі

• 5-річна поновлюваний термін

• 10 років

• 15 років

• 20 років

• 25 років

• 30 років

• політика, яка триває, поки ви не досягнете певного віку, які, як правило, у віці 65 років

З них, 20-річний термін страхування життя є найпопулярнішим. Ваш вік є визначальним чинником, хоча, тому що, якщо ви берете із страхування життя у віці 65 років, дуже мало страхових компаній надасть Вам політиці у віці старше 80, так що це буде скоротити термін.

При виборі терміну поліса страхування життя, поновлюваних політики дійсно те, що потрібно шукати. При цьому типі політики, коли закінчується термін їх повноважень, у вас є можливість поновлення його на новий строк. Це важливо, оскільки до цього часу ви, можливо, медичні умови, які зробили б його важко, якщо не неможливо, вийняти нову політику. Коли ваша політика є відновлюваним, ви зможете продовжити його без проблем, незважаючи на ці захворювання.

Премія, яку ви платите за термін страхування життя залежить від декількох факторів. Ваш вік є одним з цих факторів. Чим ви молодше, коли ви купуєте політики; тим дешевше він буде, тому що немає великою ймовірністю ви йдете в ранньому віці. Ваш спосіб життя і фактори у вартість, а також. Якщо ви курите, надмірно вживати алкоголь, вживати наркотики, ваші премії буде вище, ніж у людини, яка цього не робить.

Ви повинні пройти медичне обстеження у лікаря, щоб переконатися, що ви перебуваєте в доброму здоров’ї, а також, якщо компанія не пропонує ніякого медичного страхування життя іспит. Ваше заняття буде грати роль, якщо ви працюєте в полі класифікуються як небезпечні, такі як робота в шахті. Це тому, що є велика можливість бути вбитим ви на роботі.

Премій залишиться на рівні тривалості терміну. У поновлюваних політики, премії збільшиться під час оновлення. Наприклад, у п’ятирічній відновлюваної політики, ви платите щорічну премію, яка залишається незмінною протягом перших п’яти років, а потім швидкість збільшується протягом наступних п’яти років.

Причина, по якій страхові рівні термін є більш популярним, ніж зменшується термін страхування є те, що сума сплачених бенефіціару залишається незмінним протягом. З зменшенням терміну страхування сума виплат зменшується щороку в області політики, що означає, що якщо ви минуться приблизно за місяць до кінця терміну, немає грошей, залишених в політиці платити в бенефіціаром.