все про кондомініумі Страхування – дійсно ви застраховані

Ви застраховані від пожежі, крадіжки або пошкодження водою в вашому кондомініумі або таунхаус? Якщо приходить біда, хто збирається відшкодувати збиток? Воля ваша страхова кондомініуму поширюється на пошкодження всередині квартири або в тому, що до вас?

Можливо, вам доведеться отримати те, що відомо як HO-6 політиці. Цей вид страхування захищає вас – власник квартири або таунхауса і гарантує, що ваш будинок отримує повернулася у належний стан після стихійного лиха.

Коли більшість людей спочатку купити квартиру або таунхаус вони дзвонять своєму страховому агентові, пояснюють вони купують кондомініуму одиницею і що вони повинні надати докази страхування їх кредитору. Потім агент постачає страховий поліс для заставодержателя у вигляді страховий сертифікат або інший страховий поліс, і угода буде завершена. Зазвичай це доказ страхування відноситься до політики асоціації кондомініумів майстра, що не ваші особисті одиниці кондо.

У більшості випадків, однак, існує великий розрив у висвітленні інтер’єру вашої квартири. Більшість кондо політики Асоціації майстер тільки покрити екстер’єрів та місць загального користування. Якщо ви, власник квартири страждають втратою, ви, швидше за все, буде застраховано недостатньо – або не застраховані взагалі, якщо у вас не було HO-6 політиці.

Для того щоб повністю визначити адекватність страхового покриття, ви і / або страховому агенту необхідно переглянути політику кондомініуму Майстер і кондомініуму керівні документи (CC & Rs). Цілком можливо, ваші кондомініум має “стіни в” охоплення на їх майстер політики (зараз потрібно Fannie Mae). Тим не менш, це може бути помилкове відчуття впевненості в охопленні як «стіни в” охоплення, швидше за все, обмежується заміною світильників з інтер’єром, що було спочатку встановлено.

Отже, якщо у вас є 30-річний кондо, що нещодавно був підвищений з гранітної лічильники, виготовлені на замовлення шафи, мармурові підлоги, подвійні засклені вікна і т.д., то ви буде стягуватися тільки замінити оригінальними світильниками – Форміка лічильники, зелена шевелюра килим, низькосортні шаф і одного засклені вікна. Тим не менш, HO-6 із заміною політики відшкодування витрат би запевнити вас, що у вас є покриття, що ви мали на момент втрати. Не менш важливо, HO-6, в освітленні, ймовірно, застрахувати кондомініуму асоціації еталонної політики франшизи, якщо вона оцінюється в пристрій власнику.

Ще гірше було б відкрити свій кондомініум асоціації тільки були “голими стінами” політики. Це означає, що у вас немає абсолютно ніякого освітлення для чого-небудь всередині блоку. Якщо ви страждаєте втратою, ви по суті буде без покриття, якщо ви також не було HO-6 політиці.

============

Рон Reitz є президентом Сан-Дієго претензії за якістю управління корпорації, національно ліцензію регулятора соціального страхування, надання послуг небезпеки претензії відновлення для інвесторів, іпотечні обслуговуючого, домовласників і бізнесу. Раніше він вперше національної небезпеки страхові виплати бізнес GMAC-RFC (тепер GMAC-ResCap). Він є колишнім президентом Каліфорнійської Асоціації громадських Настройщики страхування і в даний час входить до складу правління Національної асоціації громадських Настройщики страхування.