все нижче ставки автострахування

що впливає на премії автострахування

Люди можуть тільки подивитися в шоці і люті, як їх премії автострахування збільшуватися з кожним роком, не знаючи, що робити, щоб зупинити він збільшиться. Є способи збереження премії автострахування вниз. Ви повинні знати фактори, які викликають нашу премій збільшуватися. Знаючи ці, ми можемо керувати ними в наших інтересах, щоб, коли час, щоб відновити наші політики, ми були б в набагато кращому місці.

Перше: ваш автомобіль. Тип автомобіля ви є власником або фактори штовхають значні кошти у визначенні вашого платні. Зазвичай, але не завжди, дорогі автомобілі принести більш високі страхові внески. Дорогі автомобілі, як правило, дорогих деталей, які, чому з ними направляв коштують дорожче. Праця є більш дорогим, також, в порівнянні з наявністю регулярних седан відремонтувати. Страхові компанії, як правило, посміхаються на більш безпечні автомобілі. Навіть якщо у вас є великий сейф автомобіль, ви б до цих пір дано більш низьку ставку премії. Якщо ви є власником і вести безпечний автомобіль, одна з бічною подушкою безпеки, наприклад, шанси на серйозної травми або вмирають в результаті нещасного випадку ефективно знижені.

Ваші історії водіння, звичайно, впливає на ваш страхової премії, теж. Якщо ваші історії водіння має багато нещасних випадків у списку, ваша премія буде рости. Занадто багато нещасних випадків, перераховані в ньому, ваше авто страхова компанія просто не може продовжити політику. Правил дорожнього руху, якими б незначними вони не здавалися, на думку страхових компаній, теж. Водій з великою кількістю квитків у своїй історії водіння буде дорожче, щоб застрахувати.

Ми всі знаємо, що, як автомобілі стають старше, вони стають дешевше. Справді, в той момент Ви ведете свій автомобіль з дилерських, його значення вже знецінилися. Тепер, якщо відновна вартість вашого автомобіля настільки низька, що ремонт це коштує більше, то не було б ніякої потреби мати освітлення зіткнення. Ставка премії б просто бути таким же, як заміна автомобіля з тієї ж марки і моделі.

Тоді є пробіг на автомобілі. Страховики будуть дивитися на кількість миль Ваш автомобіль побував на рік. Якщо страховики зрозуміти ваш автомобіль не виходить на дорогу, що багато, він просто сидить в гаражі більшу частину часу, ставка премії буде низьким. Автомобіль, який залишається більшу частину часу в дорозі, має набагато нижчий ризик того, що в дорожньо-транспортній пригоді. Ось чому люди, які працюють вдома будуть мати більш низькі ставки, ніж люди, які ходять на роботу щодня.

Якщо ви живете в сільській місцевості, ви будете мати більш низькі страхові тарифи, ніж той, хто живе в міських районах. Це не тільки тому, що міські райони мають вищі дорожнього руху, але й тому, що міські райони мають високу частоту викрадень в порівнянні з сільськими районами. Вартість перевезення, у тому числі збори гараж, в міських районах може бути настільки високою, що деякі міські жителі просто використовувати громадський транспорт для переміщення.

Ваш вік є ще одним фактором. Чим ви молодші, тим дорожче ви, щоб застрахувати. Статистика показує, що молоді водії, як правило, фігурують в аваріях більш старі драйвера. Це якось пов’язано з водійського стажу. Літні водії мають більше досвіду на дорозі. Існує спосіб, щоб компенсувати це, однако. Якщо є кілька драйверів в домашньому господарстві, розташовуючи їх на тій же страховий поліс може вам право на знижку декількох водія.

Хоча ми сподіваємося, що нам ніколи не доведеться подати позов, кожен автомобіліст повинен мати страховку. Зберегти на вашій премії автострахування вивчення факторів, які впливають на нього.