все більше людей отримують страхування життя після терору

Коли сталися вибухи в Лондоні 7 липня 2005 року, багато людей відчували почуття турботи та піклування про життя в столиці Великобританії. Були повідомлення, що люди були занадто налякані, щоб використовувати підземну мережу поїзда і тоді, звичайно, було багато тих, хто знав про жертви трагедії.

Так що немає нічого дивного в тому, що після відбулася подія, все більше людей вирішили вивезти поліси страхування життя. У той час як страхові компанії говорять, що число людей, виймаючи політик Компенсація захист був на загальний спад протягом багатьох років, Асоціація британських страховиків нещодавно повідомив, що число купівлю продуктів страхування життя зросли незначно торік.

Насправді, страхування життя коштував 1 млрд. фунтів стерлінгів для страхової галузі у 2005 році. На питання, чи є зростання пояснюється занепокоєння з приводу терористичних загроз, ABI говорить, що це може бути так.

Зрештою, коли терор атакам США сталося на 9/11/2001, число людей, виймаючи страхування життя зросли незначно наступного року, що відображає настрій нації.

На відміну від туристичного страхового поліса, страхування життя не містить винятків тероризмом і тому, якщо ви помрете в результаті теракту, страхова компанія буде виплачувати за позовом. Це було б, безумовно, мало місце по відношенню до жертв 7/7 в Лондоні.

Проте, каже, що ABI групи поліси страхування життя можуть містити ці типи винятків через накопичені ризиків, які можливі в одному місці. Що це означає, що вам потрібно, щоб ознайомитися з умовами та умовами вашої політики, тому що вони можуть змінюватися.

Навіть якщо більше людей не користуються страхуванням життя, як прямий результат тероризму, можливо, загроза робить їх цінують своє життя більш або думати про те, що трапиться з їх родиною повинні вони стати жертвою іншого роду трагедії.

Страхування життя Що робить, пропонують фінансову захист у разі передчасної смерті, якщо у вас є сім’я залежить від вашого заробітку. Але так само як це, він також може бути засобом збереження.

Ви можете отримати пожертвувань політики, які ви можете платити страхові внески протягом узгодженої кількості років, скажімо, 15, то в кінці цього часу ви можете отримати одноразово. Це страхову суму разом з бонусами. Тобто, якщо ви берете “з прибутків” політики. Якщо ви берете з політики під назвою Фондове фонду, одноразова виплата повернення всіх грошей, вкладених разом з інвестиційним зростанням. Навіть якщо ви помрете до закінчення терміну, страхова компанія виплатить страхову суму або вартість поліса в той час, якщо вона більше.

Більшість політики мають додаткові, такі як відмова від премії, якщо ви не в змозі оплатити їх на такій стадії, або страхування критичних захворювань. Але те, що вам потрібно пам’ятати, що поліс страхування життя є довготривале зобов’язання так що якщо інцидент, такі як теракт, все ж відбувається, ваша сім’я захищена. Вона не призначена для вас, щоб заробити рано. Брокери та фінансові консультанти можуть з допомогу в ухваленні рішення, яку політику ви повинні вивезти. Але ніколи не здаються поліс страхування життя, не виймаючи експертів.