всередині страхування – захист пріоритетів

Захист Вашого будинку
Хоча у вас немає юридичних зобов’язань, щоб забезпечити ваш будинок, ваша іпотечна компанія хочуть захистити свої інвестиції зі страховими будівель. Тим не менш, це також варто захистити ваші власні інвестиції, так що навіть після того, як ви виплатив іпотеку, ви повинні гарантувати, що ви фінансово захищеними.

Страхування домашнього майна та особистого страхування майна
За словами спостерігачів Гроші, середній будинок має £ 44000 Зміст і заміни без страховки це було б майже неможливо для більшості людей. Середня премія становить близько £ 150 на рік і забезпечити прикриття до £ 50 000. Більшість політики вмісту страхування додатково забезпечують громадянську відповідальність і особисті витрати на юридичні послуги, і, хоча більшість людей не претендують на них, вони можуть бути дуже корисні, якщо необхідно.

Особисте страхування майна варто того, тому що часто вона покриває ваші речі поза домом, так і всередині будинку, і часто включається в ваш страховий зміст. Особисте страхування майна також часто називають всі страхові ризики і пропонує кришку на майно, яке втрати або крадіжки за межами дому.

Захисту доходів
Виплата доходу страхового захисту рекомендується більшістю страховики, як найбільш підходящий спосіб захисту вашого іпотечного кредиту і будь-які інші щомісячні рахунки. Кевін Карр, старший технічний радник LifeSearch вважає, що це найкращий варіант, ніж одна оплати захисту, в тому числі нещасний випадок хвороби безробіття (ASU) і іпотечний платіж страхового захисту (ІПМТ). У своїй нещодавній заяві, Карр показав, що “банки та іпотечні кредитори отримати величезний прибуток від продажу захисту платежів. Наприклад, 17% від прибутку Lloyds TSB приходять від цього. ”

Борги – ви не хочете, щоб переслідувати вас
На додаток до захисту ваших доходів, щоб допомогти з поверненням кредиту, ви можете також побажати розглянути особисті фінансові продукти, такі як страхування життя і страхування критичних захворювань, які за певних умов забезпечити одноразова, які можуть бути використані для погашення іпотеки в важких умовах. Вибір страхування життя або критичних охоплює хвороба буде залежати від особистих змінних. Наприклад, якщо ви самотні і не мають утриманців, то ніхто не зможе отримати вигоду з вашого життя час сильно застрахований. Тим не менш, ви повинні бути діагностовані з серйозними захворюваннями, одноразово може бути корисним, щоб забезпечити вам підтримувати прийнятну якість життя. Особисті плани аварії може бути корисно, якщо Ви впевнені, що конкретні умови політики буде мати відношення до вас. Приклади включають в себе страхові компанії, такі як Національна які нададуть покриву близько 50000 фунтів стерлінгів за втрату кінцівки, £ 10000 за стегна і £ 2500 для ніг, у зв’язку з премією в £ 4,95 на місяць.

Медичне страхування / приватне медичне страхування
Є багато різниці фінансових продуктів, доступних для страхування вашого здоров’я, і ​​вони розрізняються у відповідності з вашими етапі, як життя. Приклади включають в себе страхування критичних захворювань, як обговорювалося вище, а також довгострокове страхування допомогу та медичне страхування, які також можуть бути віднесені до приватним медичним страхуванням або просто медичне страхування. Wikipedia стверджує, що медичне страхування є одним з найбільш спірних видів страхування у зв’язку з бурхливої ​​дискусії страхових компаній залишився розчинник, проти потреби своїх клієнтів активно захищати своє здоров’я.

Одним з основних особі страхових компаній проблеми є питання про “несприятливого відбору”, термін, використовуваний для опису підвищена ймовірність хворі люди підписавшись на медичне страхування. Медичні страхові компанії стверджують, що ті люди, які звертаються за медичною страховою часто ті, з існуючими медичними проблемами, ті, хто мають набагато більше шансів мати медичні проблеми медичного страхування в майбутньому, і тих, хто може брати участь в “ризиковану поведінку”, такі як надмірне споживання алкоголю і куріння . Такі продукти, як медичне страхування, як правило, паливо вогненної дебатах моральну аргументацію витрати на медичне страхування і на питання, що, якщо люди платять за медичне страхування, вони швидше за все, призведе «ризикованих» спосіб життя, знаючи, що вони покриті.

Страхування подорожей
Страхування подорожей не складно, але є кілька міркувань, ви повинні мати на увазі. Страхування подорожей зазвичай охоплює такі питання, як скасування, втрату багажу і медичних витрат. Тим не менш, гроші Спостерігач (http://www.moneyobserver.com/) рекомендують краще співвідношення по кришці включаючи багаж у вашому особистому страхуванні майна, а не як частина вашого страхового поліса. Споживач фінансового журналу також порекомендував розширити ваш двигун страхування – забезпечити ваш автомобіль покривається при русі за кордоном.

Moneynet (http://www.moneynet.co.uk/), особистих фінансів споживчої інформації сайту, робить точку по магазинах навколо для вашої подорожі страхування і уникаючи високих турагентів вулиці. За їх страхування гіда:

“З січня 2005 року цю особливо важливо уникати турагентів при купівлі дорожній чохол, починаючи з цієї дати, страхова галузь підпадає під регулювання фінансових послуг, надання цьому органу можливість розслідування та прийняття заходів від імені споживачів . Туроператори та турагенти, однак, не підлягають до цих Правил, тому якщо у вас є скарги на страхування подорожей придбала від турагента, АФН та до Служби фінансового омбудсмена не зможе втрутитися від вашого імені. ”

У недавньому прес-релізі, Moneynet також підірвали високої турагентів вулиці непомірні страхування, заявивши, що “великі гравці високого вулиці, як Thomas Cook, Thomson і Travelcare, на які разом припадає близько 70% ринку страхування туристів, збір премій, які , як правило, удвічі дорожче, ніж покупка кришка онлайн “.

Весілля – застрахувати свої кошти на кращу і в гірший бік
Страхування не може бути романтичним, але це важливо, і якщо ваше весілля не йде за планом, це може бути дуже дорогим. Весільні страхування, як правило, охоплюють плаття збиток, втрату кільця і ​​перездавати фотографії, якщо щось піде не так з фотографом або роздруківок.

Страховка не завжди приходять з гарантії, але по магазинах навколо, щоб переконатися, що у вас є найбільш підходящий для себе захист, ваш партнер і вашої родини дасть вам певну кількість душевний спокій.

Відмова від відповідальності:
Ми тільки показати вам шлях – це до вас, щоб слідувати по шляху просвітлення. Вся інформація, призначена тільки для загальної інформації і не повинна розглядатися як рекомендація відповідно Законом про фінансові послуги 1986 року. Вам настійно рекомендується вживати належних професійні та юридичні консультації до укладення будь-яких обов’язкових договорів.