всеосяжного деталь Medigap рейтингів страхових

Медігеп страхової план також відомий як план Medicare доповнення страхування, і це робиться для покриття без нагляду галузі медичної кордоні зони залишені нормальної план страхування Medicare. Додатковий план зроблено, щоб приховати прогалини медичні, може бути, саме тому він був названий в якості політика Медігеп.

Перед скориставшись Медігеп страховий поліс є обов’язковим мати існуючу політику Medicare і дуже важливо, щоб вибрати план, по зоні покриття без нагляду, а також на фізичний стан користувача. Хоча доцільність плану Медігеп є складній проблемі, останню інформацію про премії рейтингу є і необхідним.

Правила страхування Медігеп моніторинг і контроль федеральними законами і законами штатів, тоді як плани на ринку різних компаній Medicare Довідкова, тому премії можуть відрізнятися від однієї компанії до іншої та рейтинг метод є єдиним надійним способом порівняння між планами. Є три способи, де плани Медігеп страхування може бути оцінений, і кожен з цих планів має свої індивідуальні переваги і недоліки, якщо врахувати вартість страхового поліса під Медігеп плану.

Один з популярних методів рейтингу Медігеп план страховий поліс досягається-вікових політики. У цьому плані премія вирішила від віку заявника. Під час першої реєстрації, у віці 65 головним чином, премія політика залишається порівняно низькою. Премії отримує збільшилася з зростанням віку. Велика перевага цього рейтингу Планується, що перші кілька років преміум-класу залишається виключно низькою, якщо розраховані на основі кожного місяця під покриття пільг. Із збільшенням віку на ставку премії отримує змінити, і в кінцевому рахунку, премія може змінюватись вище в останньому періоді. Цей рейтинг план може добре працювати, якщо він підтримується додатковий план інвестицій в недорогий премії віці, так, що початкові інвестиції можуть допомогти заявнику у його / її дозрів віку.

Інший рейтинг Медігеп страхування метод співтовариства з найвищим рейтингом політика-плану. Цей рейтинг методу встановлюється Medicare доповненню страхових компаній на основі певних областях. У цьому рейтингу плану заряд премії залишається однаковим для всіх, незалежно від їх віку критерії. Якщо заявник залишається на низькому-спільноти з найвищим рейтингом політики регіону, він може реалізувати максимальну вигоду з цього плану. Це недорогий план страхування, поки заявник не жити в недорогих Преміум зоні. Цей план не буде працювати для тих, хто живе у високій страхової премії області, і в цих випадках цей план рейтингом спільноти можуть відрізнятися від великою перешкодою для страхувальників.

Третій рейтинг політика Медігеп емісійних віковий рейтинг плану, і в цьому плані премія розраховується грунтуючись на вік заявника, на якому він / вона купує Медігеп політики. У цьому плані ставка внеску не збільшується з віком висхідній чином в кожному році, і тих, хто приймає Медігеп плану освітлення політики на початковому пенсійного віку, розмір внеску дійсно довести прибутковим і нижче, ніж будь-які інші тарифні плани премії. Проте, даний рейтинг план не підходить для тих заявників, які приймають план Медігеп страхування на дозрів етап відбору.

Це завжди вигідно приймати форму керівництвом торговий експерт страхової консультант вирішити найбільш підходяще ставка премії Медігеп плани для того, щоб отримати максимальне перевага з цих планів.