врегулювання страхування життя знаходить приховані готівкові гроші для покупки ануїтету

Розрахунків по страхуванню життя можуть тримати прихований джерело готівкою для фінансування вашого наступного фіксованого індексуватися ануїтет продажу. Кожен агент на планеті, який активно продає ануїтетів чув заперечень з перспективу: “Я люблю вашу концепцію, але всі мої гроші зв’язали.” Звичайно, ваше повернення є мотивація і пан Г-жа проспект рухатися в міру деякі зі своїх коштів в безпеці FIA. Але якщо і коли ви опинитеся з куль, будь ласка, не розлучаються без прийняття остаточного постріл з щось на кшталт: “І останнє, перш ніж відправитися. Ми іноді знаходять, що пенсіонери можуть мати старий поліс страхування життя вони ще платять або яка може навіть бути оплачена. Часто причиною для прийняття його так давно змінилося, тому що життєві обставини змінюються з плином років. У мене є спосіб “перепрофілювати” такий актив для сплячі зазвичай більше, ніж його грошової вартості, і застосовувати гроші до вашого виходу на пенсію потрібно сьогодні … ”

Еврика! Раптово помирає ваша продажів інтерв’ю пружини повертається до життя з урахуванням перспектив використання поселення на поліси страхування життя, як знайти гроші.

Насправді, перш, ніж страхування життя поселення (також відомий як Віатікал поселень життя), було два варіанти, коли старший був поліс страхування життя, яка ніколи більше не потрібен. Він або вона може або нехай поліс страхування життя урветься або перевести в готівку його у своїй викупної суми.

Тепер літні мають відмінну можливість заробити на їх поточний поліс страхування життя з використанням розчину життя поселення. Такі поселення страхування життя дозволяють літнім грошей на їх страхування, але по-новому. Замість того, щоб наживатися свою політику з видачею компанії зі страхування життя, вони можуть працювати з брокером пов’язані життя поселення, щоб заробити свою політику з фінансовою установою, які будуть платити більше.

Простіше кажучи, угода купівлі-продажу обміну між власником політики та інвестором за сприяння пов’язані життя компанії врегулювання або брокера. Політика власник має справу безпосередньо з брокером, який веде переговори від його або її імені. Там не існує ніякої плати з продавцем. Робота брокера полягає оформлення і доведення угоди для проведення конкурсних торгів. Фінансові установи ставку на кращі портфельні інвестиції. Колись обмежувалися невиліковно хворий, старший поселень страхування життя перетворилися на унікальні можливості для зрілого сучасного ринку. І це працює для приватних осіб, компаній та благодійних організацій.

Долар суми засновані на з нагоди втрати годувальника, а не грошової вартості. Ідеально поселень життя відсоток від чистого номінальної вартості (доходи мінус смерті непогашені кредити і нараховані відсотки), і завжди більше будь-якого значення здачі готівки. Наприклад, один недавній випадок стосується 74-річного чоловіка з $ 420000 термін дії страхового поліса життя, реального грошового еквівалента. Життя поселення страховий брокер перетворений політики все життя. Покупки інвестор взяв на себе страхові внески. Задоволений клієнт заправлені охайні $ 68000 в його ануїтету індексу справедливості. І агент двинув геть $ 12600 комісія з врегулювання страхування життя (3% на користь смерті політика) плюс $ 6120 комісія з FIA. Не поганий день оплати.

Коли ваші перспективи потрібно трохи наведенні на причини для використання розрахунків зі страхування життя для фінансування капіталу індексуватися ануїтет, пропоную наступне:
* Бенефіціар мертвий і охоплення більше не потрібно, або бенефіціар фінансово забезпеченими і більше не потребує з нагоди втрати годувальника за виживання

* Премій більше не доступний

* Нерухомість змінився розмір і кількість охоплення політики занадто великий для оцінками, податки на нерухомість

* Люди живуть довше. Пенсійний дохід необхідно протягом тривалого періоду

* Краща якість життя з великими грошовими потоками

У своїй найпростішої формі, ваші клієнти можуть отримати більше грошей на вторинному ринку, ніж від їх компанії зі страхування життя. Вони не платити капітуляції зарядів від страхової компанії і більше не потрібно, щоб страхові внески.

Все це може здатися простим, але ресурси, час і навички просто необхідні. Пов’язані страхування життя врегулювання компанія повинна мати всі інструменти, щоб переконатися, що врегулювання вашого клієнта завершена правильно і ефективно. У той час як не InsuranStar.com підтримує і не рекомендує будь-яке рішення життя поселення або старшого страхування життя врегулювання брокера, як Дистриб’ютор ануїтету виробником і оптової Я працював з одного митного брокера життя поселення яких я можу рекомендувати з упевненістю. Будь ласка, не соромтеся зв’язатися зі мною для надійного посилання.