враховуючи доходи або одноразово страхування життя

Більшість людей зі страхуванням життя, вибрати політику, яка виплачує одноразово у разі їх смерті або невиліковної хвороби, де включені. Тим не менш, є ще один варіант оплати доступні whichs виплачує періодичні або щомісячні платежі, а не отримувати всі гроші відразу.

На відміну від деяких інших міркувань страхування (наприклад, страхування, скільки ви можете собі дозволити), вибору між одноразової та ряд регулярних платежів часто означає думати про те, що краще для ваших підопічних, а не самостійно. Воно не може бути весело говорити про те, що станеться, якщо ви помрете, а якщо мета страхування надає для Ваших близьких, якщо це відбудеться, то це має сенс, щоб отримати ці деталі розібратися.

Це важливо відзначити, в першу чергу, що політика доходів потенційно може виплатити більше або менше суми одноразової політику в залежності від того, коли позов. З суми одноразової політики рівня кришки завжди буде те ж ви претендувати на перший день або за день до її завершення. Тим не менше, політика доходів буде платити тільки за термін, що залишився, який обмежує кількість платежів ваших підопічних може отримати. Так якщо ви обираєте щомісячну допомогу в розмірі £ 1000 і вимагати за місяць до політики закінчується, ваші бенефіціарів буде тільки коли отримає 1000 фунтів стерлінгів. Саме з цієї причини, що доходи платять політики є дешевий вид страхування життя, як для як.

Якщо ваш бенефіціаром є дорослий (наприклад, ваш чоловік), то там зазвичай немає проблем із забезпеченням страхової виплати у вигляді одноразової виплати. Це може бути навіть хороша ідея, щоб поговорити зі своїм бенефіціарам і з’ясувати, що вони воліли б. Вас спосіб оплати Ви виберете, буде дуже сильно залежить від ваших сімейних обставин, і того, який варіант буде найбільш в їхніх інтересах. Якщо, наприклад, страхова призначено погашення іпотечного кредиту, то одноразово, як правило, найкращий варіант. З іншого боку, ваша сім’я може більше користі від регулярного доходу, а не велику суму готівкою Якщо іпотека вже повністю сплачені або піклуються з додатковим страхуванням життя іпотечного кредиту.

У деяких випадках ваш бенефіціарів можуть бути маленькі діти, підлітки, або інших людей, які ви можете відчувати себе незручно залишивши одноразово. У таких випадках, ви можете гарантувати, що ваші утриманці мають постійний дохід, або ви можете просто хочуть обмежити їх доступ до великої одноразової оскільки вони можуть бути занадто молоді, щоб керувати ним ефективно.

Велику частину часу, це досить просто зробити вибір, як це зазвичай зводиться до конкретних потреб Вашої бенефіціарів. У більшості випадків, одноразово працює добре, і це самий простий вибір для забезпечення найбільш фінансову гнучкість для бенефіціара. Як правило, якщо ваш одержувач є неповнолітнім або інших фінансово залежною недосвідчені, дохід може бути кращим варіантом. Дорослі бенефіціаром може віддати перевагу гнучкість одноразову виплату, яка може бути використана або інвестовані, як вони хочуть, в той час як для сім’ї, будь-який варіант може бути доречним в залежності від конкретних обставин.